Skocz do zawartości
Forum

Feromony czy ktoś próbował


Gość ronte

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może z Was próbował kiedyś feromonów jeśli chodzi o kontakty z kobietami? ;) Sam ostatnio zainteresowałem się tematem po spotkaniu ze znajomymi gdy jeden z obecnych na nim facetów chwalił się jak to feromony pomogły mu w podrywie (muszę przyznać, że kobiety wprost do niego lgnęły - chociaż nie był zbytnim przystojniakiem - może to kwestia jego charakteru? ).
Sam generalnie zapoznałem się z ofertą sklepów internetowych i czy ktoś może próbował love desire albo pheromone essence ? Czytam sobie o nich i mają sporo pozytywnych opinii (w sumie takie drogie to one nie są - jak standardowe perfumy ...).

Odnośnik do komentarza

Ja zamówiłem sobie swego czasu w http://www.feromarket.pl te feromony Love Desire i stosuję je co jakiś czas. Głównie przed randką. Nie wiem czy konkretnie działają na kobiety ale na pewno dodają mi pewności siebie i atrakcyjności. Łatwiej prowadzić rozmowę, nawiązać miły kontakt.
Ja jestem na tak. Trzeba po prostu spróbować aby ocenić

Odnośnik do komentarza

Reklamy reklamami :D
Feromony wpływają również na ludzi, ale w bardzo małym stopniu (instynktownie lubimy używać perfum - przyjemny zapach powoduje, że inne osoby mimowolnie zażywają, będąc blisko nas, delikatnie głębsze oddechy - wiąże się to z tym, że do ich organizmów trafia potencjalnie więcej naszych feromonów). Nieproporcjonalnie mniejszym, niż u innych zwierząt.
W przypadku ludzi większą rolę odgrywa wygląd, mowa ciała, ton głosu etc., dokładnie w tej kolejności. Jeśli chodzi o facetów - ich wygląd jest znacznie ważniejszy dla kobiety, niż kobiet dla nich.

Odnośnik do komentarza

To napisz jak działają. Ja szczerze mówiąc jestem bardziej sceptycznie nastawiony niż pozytywnie. Jednakże nigdy nie miałem powodzenia wśród kobiet i chętnie bym wypróbował czy to naprawdę działa ...
O tych Love & Desire słyszałem. Jak czytałem w sieci różne tematy to wiele osób o nich wspomina i opinię maja dobrą.

Odnośnik do komentarza

Ja nie tyle używałem feromonów do podrywu kobiet (mam już swoją ukochaną tak więc raczej sobie odpuszczę;)). co raczej do kontaktów biznesowych i naprawdę się to sprawdza. Pracuję w biurze obsługi klienta i odkąd ich używam kobiety są dla mnie o wiele milsze i łatwiej nawiązuje się z nimi kontakty. Tyle że ja wolę pheromone essence, to koncetrat tak wiec mam wrażenie, że ich moc jest o wiele większa, trzeba tylko dobrze sprawdzać dawkę bo użycie zbyt dużej ilosci rowniez nie jest dobre.

Odnośnik do komentarza

Umówiłem się w dniu dzisiejszym na randkę z koleżanką z pracy ;) Bardzo fajna dziewczyna - od dawna mieliśmy się ku sobie ale jakoś nie było okazji aby się spotkać. Przez randką postanowiłem wypróbować nowy nabytek i muszę stwierdzić, że podziałały ! Było świetnie, przegadaliśmy praktycznie cały wieczór. Na weekend jedziemy na wycieczkę. Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie Sam jestem osoba nieśmiałą i zastanawiam się nad kupieniem sobie feromonów. Czytałem sobie opinie o tych feromonach bo i tak mam w głowie mętlik. Czy to działa czy moze jest to jakaś bajka.
Ktoś jakież używał i pomogły mu w poznaniu dziewczyny?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...