Skocz do zawartości
Forum

Orgazm a ciąża?


Gość Liliana3455

Rekomendowane odpowiedzi

Gość odpowiedź

podczas orgazmu szyjka macicy zachowuje się jak pompa ssąca, ssąc plemniki do środka macicy. Sprzyja to zapłodnieniu, ale nie jest konieczne. Notabene, wystarczy, że zwalisz partnerowi konia ręką i taki zaspermiony palec wsadzisz do pochwy i, jeżeli będziesz w okresie owulacji, to ciąża gotowa.

Odnośnik do komentarza
Gość Liliana3455

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 15-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag. Liliana.

Odnośnik do komentarza

"większe ciśnienie wywierane na plemniki" czysto techniczna sprawa no może jeszcze hormony ale raczej nie przy każdym orgaźmie jest ciąża i nie przy każdym jego braku ;p ja nie widzę ścisłego związku po prostu trzeba się zabezpieczać w przypadku braku ochoty na potomstwo albo nie zabezpieczać jak chce się mieć dzieci. Ja zawsze przed każdym stosunkiem zakładam diafragmę dopochwową i wiem, że dzidzi nie będzie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...