Forum Seks

Orgazm a ciąża?

~Liliana3455

~Liliana3455

Czy jeśli podczas seksu nie dochodzę nie mam orgazm czy to ma jakieś znaczenie w tym że nie mogę zajść w ciążę.? Kiedyś tak słyszałam. Wydaje mi się to trochę głupie ale jestem ciekawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~odpowiedź

~odpowiedź

podczas orgazmu szyjka macicy zachowuje się jak pompa ssąca, ssąc plemniki do środka macicy. Sprzyja to zapłodnieniu, ale nie jest konieczne. Notabene, wystarczy, że zwalisz partnerowi konia ręką i taki zaspermiony palec wsadzisz do pochwy i, jeżeli będziesz w okresie owulacji, to ciąża gotowa.

~Liliana3455

~Liliana3455

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 15-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag. Liliana.