Skocz do zawartości
Forum

Opinie o penilarge


Gość gawron23

Rekomendowane odpowiedzi

Tak działa. W moim przypadku udało się o 3cm. Mówią, że max to 4 cm. Lekko pogrubienie też jest. To efekt rozszerzania sie ciał jamistych. 3 miesiące. Wiesz nie wiem, na pewno jeśli masz problemy z nadciśnieniem. No ale sam nie mam takich problemów i ogólnie wczesniej czytałem recenzje i wiele było pozytywnych tak więc postanowiłem sobie wreszcie przetestować i nie żałuję.

Odnośnik do komentarza

Powiększyłem penisa tabletkami. Wypróbowałem kilka rodzajów. Na początku z tego co pamiętam phalomaxx . Nie spełniły moich oczekiwań. Właściwie to wcale ponieważ efektu nie było.Trochę lepsza erekcja to fakt ale na pewno nie powiększenie penisa Potem przestawiłem się na penimax i następnie na penilarge ( które były ostatnimi tabletkami na powiększenie penisa jakie brałem - pomyślałem sobie że jak te nie pomogą to kończę próbowanie i testowanie bo mi chyba nic nie pomoże). Na szczęście pomogły. Tak wiec o ile phelomax nie jestem w stanie Ci polecić to penilarge jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza

3 cm na długości oraz 2 cm na grubości. Widac róznicę gołym okiem, moja laska równiez poczułą ( pytała się o co chodzi ,ze mnie tak bardzo czuje to jej wmówiłem,że sama widocznie się zwęziła :P hehe, nie przyznałbym się jej przecież,ze brałem tabletki na powiekszanie penisa...). Nie oczekiwałem wiele ale mi takie powiekszenie jak najbardziej pasuje.

Odnośnik do komentarza

Ja powiększałem. Po ok 3 miesiącach penis staje się twardszy i optycznie wydaje się nieco większy. Brałem to przez 6 miesięcy. Po odstawieniu, po dwóch tygodniach, wszystko wraca do normy sprzed rzekomego powiekszania więc de facto kasa w piach. Nie polecam chyba, że ktoś chce całe życie jeść te tabletkii

Odnośnik do komentarza

Poczytaj sobie na temat skłądu, opinie itd. Na jednych zadziała lepiej na innych słabiej. W dużym skrócie zawiera on takie składniki jak L-Arginina który wpływa na powiekszenie objętości w ciałach jamistych. Powiększenie jest minimalne, ale jeżeli nastąpi we wszystkich to można w ten sposób uzyskać do kilku cm. Tylko trzeba brać regularnie.

Odnośnik do komentarza

Powiem tak. Niedługo kończę trzecie pudełko penilarge. I tak jak byłem zadowolony w pierwszym miesiącu lepszym wzwodem, twardszym penisem i obfitszym wytrysku, a i chęcią że bym wyruchał wszystko co się rusza, tak teraz w 3 miesiącu już tych oznak niema. Przyrostu wogole żadnego, a oto najbardziej chodzilo. Tak że moim zdaniem pieniądze wyrzucone w błoto. 

Odnośnik do komentarza

Kończę za kilka dni 3 miesięczną kurację tymi tabletkami. Rezultat żaden. Oprócz tego że na początku faktycznie penis był sztywniejszy, erekcję częste , wytrysk dużo większy i chęci ruchania non stop. Po miesiącu, półtora ustalo wszystko. Teraz po 3 miesiącach żadnych rezultatów z tych co pisałem, no i oczywiście efektów powiększenia żadnych. Tak że jeżeli ktoś zastanawia się nad kupnem - stwierdzam że szkoda pieniedzy.  Ktoś kto liczy każda złotówkę stwierdzam że lepiej zainwestować w pompkę próżniowa. 

Odnośnik do komentarza

No ale penilarge w składzie nie ma jedynie L argininy ale również:
wapń 210mg,
L-Arginina 200mg,
Methocel F-4,
żeń-szeń syberyjski (Eleutherococcs senticosus),
Muira Puama (Ptychopetalum olacoides),
palma sabalowa (Sabal serrulata),
buzdyganek ziemny (Tribulus terrestris),
epimedium (Epimedium sagittum),
celuloza (błonnik),
stearynian magnezu,
krzem.

A to wszystko w jakimś stopniu na wpływ na to jaki jest nasz członek. A nie tylko 200 mg l argininy,które bardziej wplynie na erekcję a nie tylko na powiekszenie.

Odnośnik do komentarza

Krem jak najbardziej warto jest sobie kupić. Ale sam w sobie jak tutaj piszesz nie polepszy wielkości członka. Wpłynie na erekcję i na jej jakość ale co najważniejsze będzie zapobiegał powstawaniu rozstępów, które mogą się pojawić przy intensywnym powiększaniu członka. Nie jest to nic groźnego ale rozstępy mogą przeszkadzac niektórym estetycznie. Tak wiec skoro jest mżzliwość stosowania środka który im zapobiega, to moim zdaniem warto jest się na to zdecydować.

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to można je brac o każde porze dnia, kiedy Wam pasuje tylko wazne aby zachować regularność i aby dziennie brać jedna tabletkę. Bo sam tej regularności nie potrafiłem zachować i brałem a czasami nie bralem i narzekałem na brak efektow. Ale jak zacząłem penilarge regularnie przyjmować to od razu efekty się pojawiły.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...