Forum Seks

Opinie o penilarge

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~siniak

~siniak

Ja a co? Całkiem spoko efekt. Jeśli chcesz coś wiedzieć to wal śmiało:)

~gawron23

~gawron23

No właśnie chciałbym wiedzieć kilka rzeczy. To rzeczywiście działa? O ile centymetrów można tak sobie przedłużyć? pogrubić? Ile trzeba czasu? No i czy są jakieś przeciwskazania medyczne?

~siniak

~siniak

Tak działa. W moim przypadku udało się o 3cm. Mówią, że max to 4 cm. Lekko pogrubienie też jest. To efekt rozszerzania sie ciał jamistych. 3 miesiące. Wiesz nie wiem, na pewno jeśli masz problemy z nadciśnieniem. No ale sam nie mam takich problemów i ogólnie wczesniej czytałem recenzje i wiele było pozytywnych tak więc postanowiłem sobie wreszcie przetestować i nie żałuję.

~wirtuoz85

~wirtuoz85

Powiększyłem penisa tabletkami. Wypróbowałem kilka rodzajów. Na początku z tego co pamiętam phalomaxx . Nie spełniły moich oczekiwań. Właściwie to wcale ponieważ efektu nie było.Trochę lepsza erekcja to fakt ale na pewno nie powiększenie penisa Potem przestawiłem się na penimax i następnie na penilarge ( które były ostatnimi tabletkami na powiększenie penisa jakie brałem - pomyślałem sobie że jak te nie pomogą to kończę próbowanie i testowanie bo mi chyba nic nie pomoże). Na szczęście pomogły. Tak wiec o ile phelomax nie jestem w stanie Ci polecić to penilarge jak najbardziej.

~wirtuoz85

~wirtuoz85

3 cm na długości oraz 2 cm na grubości. Widac róznicę gołym okiem, moja laska równiez poczułą ( pytała się o co chodzi ,ze mnie tak bardzo czuje to jej wmówiłem,że sama widocznie się zwęziła :P hehe, nie przyznałbym się jej przecież,ze brałem tabletki na powiekszanie penisa...). Nie oczekiwałem wiele ale mi takie powiekszenie jak najbardziej pasuje.