Skocz do zawartości
Forum

Obrzęk po pierwszej penetracji


Gość Niepełnosprawna m

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niepełnosprawna m

Bardzo się wstydzę o tym pisać dzisiaj miałam pierwszą penetrację pochwy mam 42 lata bardzo chciałam wiedzieć jak to jest a niemam żadnych szans znalezienia faceta jestem niepełnosprawna niesamodzielna więc zrobiła to moja przyjaciółka straponem.Najpierw rozciągała mi otwór palcami,masowała moje miejsca intymne,szczypało mnie przy tym,błonę dziewiczą mam rozciągliwą nie było krwi.Sama penetracja była bardzo bolesna bo mimo że tego chciałam to bałam się i zaciskałam pochwę,było szybko i głęboko żadnej delikatności tylko dociskała penisem do końca.Robiłam to 2 godz.temu mam bardzo spuchnięte ujście pochwy piecze mnie a teraz już wszyscy są w domu niewiem co zrobić mama będzie mnie wieczorem podmywać to zauważy opuchnięcie i będzie mnie ciągnęła do ginekologa tak mi wstyd.

Odnośnik do komentarza

spuchnięcie śluzówki jest efektem niezbyt czystego dilda i braku lubrykanta poślizgowego. Teraz niech Ci mama kupi w aptece płyn do podmywań miejsc intymnych, po podmyciu przyłoży ci waciki nasączone roztworem azulanu lub wywaru rumianku. Powinno przejść. A na przyszłość dildo umyj w wodzie z mydłem, po wysuszeniu nałóż lubrykant KY i sama bardzo delikatnie pieść dildem najpierw łechtaczkę, a jak już zaskoczysz orgazm łechtaczkowy, to próbuj głębiej do punktu G, i zaskoczysz orgazm pochwowy, który ponoć jest lepszy. Po orgazmie umyj cipkę, bo namnożą się bakterie od śluzu, i będzie mały smrodzik śledziowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...