Skocz do zawartości
Forum

Jak powstrzymać się od wytrysku


Gość Momentoo

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra ale pytanie po co chcesz się powstrzymać, czy tylko po to by przedłużyć stosunek czy po prostu nie dopuścić do wytrysku, bo i takie techniki istnieją. Wydaje mi się, ze jednak to pierwsze. Polecam spray orgasm control, ewentualnie jeśli nie chcesz wydawac kasy na spray to kup sobie chusteczk orgasm control, są nasączone subtancją, która również lekko znieczula członka a są tańsze ( w dłuższej perspektywie jednak bardziej oplaci Ci się spray).

Odnośnik do komentarza

Będąc w Wielkiej Brytanii z żoną (pracując tam) nabyłem w tamtejszym kiosku ciekawy preparat również orgasm control ale tabletki, teraz w pl równięz kupuję bo są w polskiej dystrybucji. Ogólnie jest to ta sama seria ale rownież działają dobrze Nie od pierwszej tabletki ale już po tygodniu była róznica. Jedna tabletka dziennie i możesz ile chcesz, masz wieksza kontrole.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem ostatnio orgasm control w sprayu. Użyłem podwójnej dawki, odczekałem kolo10-15 minut i niestety ale nic nie pomogło. Było lekkie uczucie chłodu przez to że w składzie jest mięta. Nic poza tym. 40 zł w błoto. Chyba reszta opinii jest sponsorowana

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...