Skocz do zawartości
Forum

Masturbacja


Adrian z Polszy

Rekomendowane odpowiedzi

drogie dziecko, to gżeh i do piekła pudziesz. Wal na kolanach pot konfesjonał do ciendza i błagaj o pszebaczenie. Róp tak co niedzielę o 6:00 nad ranem.
A tak po prawdzie, to myj siurka przet waleniem i urzywaj oleju castrol na dłoń, by chuja nie zatrzeć na śmierdź,
Po spuszczeniu nasienia, umyj penisa,bo bedzie cóchnoł śledziami.

Odnośnik do komentarza
Gość Adrian z Polszyy

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 16-tą wiosnę i pod stanikiem jeszcze mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag. Adrian

Odnośnik do komentarza

chłoptasiu, waląc konia np. systematycznie przez resztę dorosłego życia uszczuplisz organizm prawie o wiadro spermy, czyli najwyższej jakości białka. W związku z tym zamiast mieć wygląd wysportowanego, ładnie umięśnionego mężczyzny, będziesz wyglądał jak szkielet. Wartościowe dziewczyny nawet nie spluną na ciebie, a co dopiero by ci dały dupy. Zatem pozostanie ci masturbacja do końca zasranego życia, bo pewnie nie ukończysz szkoły i wylądujesz w noclegowni dla meneli. Miłego i dalszego debilnego walenia, niedrogi buraku.

Odnośnik do komentarza

co za pierdoły! wal konia dwa razy dziennie, jak byłem nastolatkiem potrafiłem sobie czasem zwalić i 12-13 razy dziennie, jak byłem podniecony, a codzienne walenie jest zdrowe, sperma się produkuje i nic nie tracisz, odżywiaj się zdrowo, jakiś sport ale nie wyczynowo tylko dla siebie, żeby być w formie, i nie łaź do księdza-lepiej sobie chłopaka znajdź-przyjaciela, będziecie sobie razem walić i będzie przyjemniej
Seks dla sportu to świetna rozrywka, a jak się kochasz z innymi to pamiętaj żeby gumki używać! Możesz kupić takie mocniejsze, grubsze i ekstra nażelowane.

Odnośnik do komentarza
Gość do koniobijcy

chłopie, jerzeli nie masz dziefczyny, to walenie jest koniecznościom, by nie usósł ci gruczolak w sterczu, ale mósisz pszestszegać higieny, ilości i bardzo dobrze sie odrzywiać. Nigdy nie wal na sucho!!!! Stosój olej silnikowy castrol. po wytrysku umyj siurka rospuszczalnikiem benzynowym.

Odnośnik do komentarza
Gość do objawionego

cyt. a jak się kochasz z innymi to pamiętaj żeby gumki używać! Możesz kupić takie mocniejsze, grubsze i ekstra nażelowane.
Pytanie: grubsze gumki potrzebne, by nie pękły w dupie chłopaka tak? Ty, objawiony jesteś cwelem czy ciotą?
A pchałeś kiedy siurka gołego do śmierdzącej dupy?

Odnośnik do komentarza

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 16-tą wiosnę i pod stanikiem jeszcze mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag. Adrian

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...