Forum Seks

Masturbacja

Adrian z Polszy

Adrian z Polszy

Czy mogę się masturbować 2 razy w tygodniu? Zrowo to tak? Mam 15 lat i lubię to, sprawia mi to przyjemność i zawsze czuję się jakoś lżej.

246904 adrian-z-polszy Mężczyzna, 15 lat, Kraków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~do dziecka

~do dziecka

drogie dziecko, to gżeh i do piekła pudziesz. Wal na kolanach pot konfesjonał do ciendza i błagaj o pszebaczenie. Róp tak co niedzielę o 6:00 nad ranem.
A tak po prawdzie, to myj siurka przet waleniem i urzywaj oleju castrol na dłoń, by chuja nie zatrzeć na śmierdź,
Po spuszczeniu nasienia, umyj penisa,bo bedzie cóchnoł śledziami.

~Adrian z Polszyy

~Adrian z Polszyy

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 16-tą wiosnę i pod stanikiem jeszcze mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag. Adrian

~lekasz

~lekasz

chłoptasiu, waląc konia np. systematycznie przez resztę dorosłego życia uszczuplisz organizm prawie o wiadro spermy, czyli najwyższej jakości białka. W związku z tym zamiast mieć wygląd wysportowanego, ładnie umięśnionego mężczyzny, będziesz wyglądał jak szkielet. Wartościowe dziewczyny nawet nie spluną na ciebie, a co dopiero by ci dały dupy. Zatem pozostanie ci masturbacja do końca zasranego życia, bo pewnie nie ukończysz szkoły i wylądujesz w noclegowni dla meneli. Miłego i dalszego debilnego walenia, niedrogi buraku.