Forum Seks

cisza po sexie z kolega

~Agnieszka111111

~Agnieszka111111

Napisane 04 października 2019 - 17:32
Witam wszystkich mam pytanie i proszę o konkretne odpowiedzi nie wyśmiewanie się,mam znajmego kilka lat,kazde ma swój związek,z tym ze on z zona nie mieszka od 2 lat,od lat się chciał umawiać na sex ale ja nie chciałam bo nie chciałam zdradzc meza,ale w końcu uległam,spotkalismy się był sex ,ale spotkanie było dziwne ,sex francuski był ii sex normalny,ale facet nie chciał się calowac jak spytałam dlaczego to ze nie wie,ze dawno tego nie robil nie umie ze chyba ma problem ze musi isc do psychologa...masakra dziwna odpowiedz zglupialam,pozniej jeszcze raz chciałam sex to on ze trzeba poczkeac a potem ze nie może ze go boli ,na nast. dzień rano tez już nie mogl calowac tez się nie chciał,powiedzial ze z nim cos nie tak jest i znowu o psychologu,po spotkaniu jeszcze raz rozmawialiśmy potem smsy ale na inny temat a teraz cisza,co robic czekac jak on się odezwie/czy samej napisac?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

A-v-a-t-a-R

A-v-a-t-a-R

przyznaj sie mezowi ze go zdradziłas i zawiodłaś w najwiekszej swerze zaufania. Nastepnie idz do spowiedzi i pros Boga o wybaczenie. Zakoncz kontakt z nieswoim męzem i zacznij od nowa budowac zaufanie.

255790 a-v-a-t-a-r Mężczyzna, 39 lat, Wrocław
~Mamcia29

~Mamcia29

Serio masz męża i poszlaś na bok ?Gość nie chce się z Tobą całować to znaczy że go wcale nie kręcisz. I jeszcze chcesz się narzucać ?? Bez jaj!! zerwij tą chorą relacje i wracaj do męża popełniłaś grzech który jest obrzydlistwem w oczach Boga! Czy Wy kobiety już nie macie za grosz szacunku do siebie? Ręce opadają

~Judasz

~Judasz

Najwięcej grzeszników seksualnych jest u księży.Dlaczego w drzwiach konfesjonału w drzwiach są dziury u księży.Bo jak im staje to by" un" drzwi nie otwierał.

starrgates

starrgates

Sprawa prosta, kolega chciał Ciebie bzyknąć, a nie zakochiwać się. Teraz Masz siedzieć cicho do czasu, aż mu się znowu zachce. Wtedy się odezwie.

209929 starrgates Mężczyzna, 54 lata, Warszawa
~amant

~amant

Kim ty jestes jak koledze brałas jego narzedzie do geby,to proste jestes ku a.wstydu nie masz,a teraz z ta rozjebana piczka pojdziesz do meza,zgroza,powiedz o tym mezowi i zrobcie sobie badania byc moze zarazilas meza.DLA MNIE JESTES NIKIM,Z UST CI SMIERDZI PANTALONEM I SPERMA KOLEGI,DO LIKWIDACJI CIEBIE I NAJLEPIEJ WYWIEZC NA PUSTYNIE...

~typeke

~typeke

Tak bzyknal i zostawił ,wstydu nie masz kobieto,on jeszcze opowie kolegom jak du y dawalas,FUJ......

~fascynacjak

~fascynacjak

Zdradzila,dala lizac obrzydliwa piczke z ktorej korzysta maz i jeszcze pisze o tym swinstwie..

~ggggggy

~ggggggy

oto przyklad cichodajki ktora w bezczelny sposób daje sobie lizać piczke facetowi i w swiadomy sposob przyprawia rogi swojemu mezowi,tu tylko rozwód,a kochas tylko poruchac chciał.

A-v-a-t-a-R

A-v-a-t-a-R

A ten chłop bez mózgu i sumienia to co? Pastwicie się nad kobietą która może jest przez swojego męża zaniedbywana. A co z nim? Nie wiedział że mężatka? Niech spotka się z jej mężem twarzą w twarz i powie" puknałem twoją żonę , masz coś przeciwko?". Pizda nie facet który nie potrafi się oprzeć kobiecie i to jeszcze zamężnej.

255790 a-v-a-t-a-r Mężczyzna, 39 lat, Wrocław