Skocz do zawartości
Forum

Skomplikowana sytuacja


Gość karolk35

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj razem ze swoją ukochana uprawialem seksu drugi raz w życiu ja i ona. Mimo prezerwatywy nie kończę w niej i wczoraj jak już czułem że dochodzę wyjąłem i po jakiś 3 - 4sekundach bez zadnej pomocy doszedłem tylko że w gumce tej spermy było bardzo mało jakiś 1/4 tego co normalnie. Później sprawdzałem gumkę i nie była peknieta ani nie zsunela się, ale ja teraz sram po gaciach i ogólnie wpadam w panikę że może jakimś cudem to gdzieś wyleciało chociaż jestem pewny że nie doszedłem w niej. Czy to może być tak że dochodziłem i bez dalszego stymulowania po prostu tyle wyleciało bo oegazm też nie był taki wow? Dodam że to była druga próba seksu tego wieczoru Ponieważ za pierwszym razem zastosowałem się tak i jeszcze podczas wkladania moja partnerke zabolało, aż jeknela i penis opadł.

Odnośnik do komentarza
Gość prawdaktóranieboli

Ło matko-ofiara religii w kościele i braku edukacji seksualnej. Kup sobie nażelowane prezerwatywy, nażeluj gumę przed stosunkiem jak nałożysz na sztywnego i nie panikuj z tym wychodzeniem z partnerki, bo wszystkie problemy będziesz miał od panikowania! W ogóle po co ci baba? Lepiej sobie faceta znajdź, z facetem przyjemniej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...