Skocz do zawartości
Forum

Opinie na temat hiszpańskiej muchy


Gość Harmol

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Czy ktoś z Was miał może do czynienia z afrodyzjakiem hiszpańska mucha? Tyle sie o nim pisze w sieci i mówi a razem z mężem nie mieliśmy jeszcze okazji aby spróbować i zobaczyć jak działa. Możecie mi tutaj podpowiedzieć czy warto jest zamówić?
Oraz gdzie kupować aby natrafic na prawdziwą hiszpańską muche a nie na jakąś podróbkę, która nie będzie miała takiego działania jak mogłabym oczekiwać? Z góry dzieki !

Odnośnik do komentarza

Jest tego wiele ale nie polecam kupować tanich środków na aukcjach bo większa jest szansa,że trafisz na podróbę.... Aktuanie jedynym sensownym środkiem, który ma działanie jest Sex Elixir. Jest to realna hiszpańska mucha. Mamy i używamy z żoną. Bardziej działa na nią ale jest to naukowo potwierdzone. Znajdzies w sieci. Wpisz sobie nazwę i wyskoczy Ci kilka sklepów.

Odnośnik do komentarza

Tak dokładnie.Nie jest to tanie ale przynajmniej działa. Nie sztuką jest kupić jakiś najtańszy produkt na aukcji ( sporo tego jest na allegro) ale potem brać jakąś wodę z cukrem, która udaje prawdziwą hiszpańska muchę. Myślę, że wiele osób w taki sposób chce zaoszczędzić a potem narzekają jak to u nich nie przyniosło rezultatu. Nie ma się co dziwić bo jak kupujesz najtańszy produkt to nie oczekuj cudów w tym zakresie.....

Poza tym jest to wydajne bo wytarczą zwykle dwie kropelki tak więc nam jedno opakowanie starcza na naprawdę długo.....

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się że tego typu produkty nadają się raczej dla osób z problemem osiągnięcia podniecenia. Szczególnie panowie go potrzebują którzy mają problemy z erekcją. Ale są lepsze i dużo tańsze produkty pochodzenia roślinnego które mogą wspomóc w potrzebie. Ja natomiast chętnie bym spróbował sam na sobie "muchy" aby móc się rzeczowo wypowiedzieć czy to faktycznie działa czy jest to bardziej efekt placebo. Ale produktów jest tak dużo (większość podrobionych) że tak naprawdę nie mam gwarancji czy istnieje jeszcze ten prawdziwy.

Odnośnik do komentarza
Gość mikkkkkkkka

mam manie sprawdzania na sobie wszelakich specyfików i zamówiłam ten sex eliksir, ciekawa jestem czy na mnie podziała bo pamiętam jak kiedyś z koleżanką kupiłyśmy coś podobnego ale produkcji holenderskiej(notabene od 2 lat jest zakaz sprzedawania tego produktu w Polsce)to kropellki zaczeły działać po 12h ale byłyśmy wstanie zgwałcić wszystko co się ruszała i tak przez bite 3 dni....Oczywiście szukałyśmy pózniej tych kropelek ale niestety zostały wycofane ze sprzedaży a szkoda bo okazało się ze sex z kobietą to całkiem obłędne doznanie hehe....

Odnośnik do komentarza

no i stało się,na opakowaniu było napisane żeby wlać 7 kropelek,no ale ja wszystkowiedząca blondi :D musiałam potroić dawkę.....

Powiem tak,kropelki działaja ...na mnie...w iście diaboliczny sposób :P...aż cud że wczoraj nie błagałam na forum żeby mnie ktoś zgwałcił....Polecam ten specyfik tylko w mniejszych ilościach :D

Odnośnik do komentarza

pisałam to na innym forum ale widzę że temat nadal ożywia, nigdzie w Polsce nie kupisz oryginalnej Hiszpańskiej Muchy tylko jakieś niedziałające badziewie a to dlatego że odkąd Polska weszła do Unii Europejskiej jest zakaz sprzedaży tego specyfiku który miał w składzie - Wyciąg z Żuka Afrykańskiego. Te wszystkie preparaty tylko się nazywają Hiszpańską Muchą a w składzie maja jakieś witaminy itp.... Jeśli szukasz czegoś dobrego dla kobiety mogę ci polecić takie rozpuszczalne tabletki Feminam Libido to jest najmocniejsze co możesz kupić w Polsce w składzie zioła z Amazonii. Innymi afrodyzjakami nie zawracaj sobie głowy.

 

Odnośnik do komentarza

ta substancja zakazana to Kantarydyna. Pamietam po starej Hiszpańskiej Muszce panienki nieźle szlały. Wypróbowałem te feminam libido z USA o których pisałeś i mam kilka spostrzeżeń. Jeśli chodzi o działanie najlepiej według mnie działają w połączeniu z alkoholem. Być może wzmaga działanie. Oczywiście wypróbowałem też w soku i był efekt - skończyło się w łóżku ale myślę że pierwszy sposób lepszy. Najlepiej wcześniej w czymś rozpuścić i dolać ponieważ jeśli się nie rozkruszy dobrze wcześniej trochę to trwa. Najlepiej najpierw przetestować to samemu.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a czy ten Sex elixir to za każdym razem na Was działał? Zastanawiam się czy sobie nie kupić ale martwi mnie fakt czy organizm się do niego na przykład nie przystosowuje. W sensie czy nie przestaje działać po jakimś czasie jak sie do niego już przyzwyczaicie. Jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Gość Yellow

Na mnie za każdym. I nie wiem czy sie przystosowuje czy nie bo my sex elixir bierzemy jedynie naprawdę na okazyjne sytuacje. Po prostu dozujemy sobie napięcie i jak ujżywamy tych kropelek to mam ochotę na długi seks. A nie na jakieś szybkie numerki na jakie mamy czas głównie na tygodiu. Tak więc stosujemy na wyjazdach. Czyli wtedy kiedy mamy okazję po prostu się wyluzować :)

Odnośnik do komentarza

Na mnie za każdym. I nie wiem czy sie przystosowuje czy nie bo my sex elixir bierzemy jedynie naprawdę na okazyjne sytuacje. Po prostu dozujemy sobie napięcie i jak ujżywamy tych kropelek to mam ochotę na długi seks. A nie na jakieś szybkie numerki na jakie mamy czas głównie na tygodiu. Tak więc stosujemy na wyjazdach. Czyli wtedy kiedy mamy okazję po prostu się wyluzować :)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie to. Porównaj sobie jednak jeszcze cenowowo ze sklepami internetowymi poniewaz w sklepach często jest o wiele taniej niż w sieci. Na mojego lubczyk dziala chociaz niekoniecznie tak jakby tutaj chciał. Raz dałam dużo lubczyku do jedzenia oraz męzowi penis stał cyba z kilka godzin.Ale to tak tylko jednorazowo ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...