Skocz do zawartości
Forum

Czy zbyt duża ilość masturbacji może zabić?


Gość Rurab

Rekomendowane odpowiedzi

Gość odpowiedź

od razu śmierć, to nie, ale organizm podczas orgazmu wydala z siebie cenne białko, i można dostać suchot, jeżeli będzie słabe odżywianie. Można zniszczyć śluzówkę genitali i przyczynić się do wtargnięcia jakichś wirusów, grzybów, bakterii, a przez to może nastąpić śmierć w bólach np. rakowych. Poza tym osłabiany jest Układ Immunologiczny i jest większa podatność na byle choroby, choćby katar, opryszczka.
Poza tym co za dużo to i świnia nie chce.
Rada praktyczna:
1. umyć ręce
2.umyć genitalia
3. Stosować na śluzówkę i dłoń lubrykant KY
4. po masturbacji i wytrysku , zaraz umyć i ręce i genitalia.
%. Nie przesadzać; tak raz/tydz wystarczy, a najlepiej z partnerem i poprzez tarcie o siebie genitalii, a nie palców.Czyli seks a nie masturbacja.Kumasz jusz tera?

Odnośnik do komentarza

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 19-tą wiosnę i pod stanikiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag. Rurab

Odnośnik do komentarza
Gość wyjaśnienie

cyt.:
4. po masturbacji i wytrysku , zaraz umyć i ręce i genitalia

koment:
wytrysk nie dotyczy tylko mężczyzn i spermy. Kobiety też mają wytrysk, ale śluzu, i zwie to się lubricatio.
Zaraz po wytrysku należy umyć i ręce i genitalia, bo po kilku godzinach pojawia się okropny smród zgniłych śledzi.

Odnośnik do komentarza

wiem o tym z własnego doświadczenia: spuścił mi się na brzuch, a ponieważ spaliśmy w namiocie, to nie było łazienki by się umyć. Przed południem poszliśmy do kawiarni na kawę i zdziwił mnie tam szept przy stoliku: o fabryka śledzi przyszła. Teraz już wiem, że chodziło o mnie i rozłożoną spermę na moim brzuchu. Jeśli robicie to w namiocie, to warto mieć kilka litrów wody w zapasie, by się podmyć i nie być pośmiewiskiem w miejscu publicznym.

Odnośnik do komentarza
Gość ciekawska 17

jestem ciekawa czy na lekcji wychowania seksualnego, będzie coś tak oczywistego, że trza się podmyć, czy nadal będzie gadanie o dzieciach od bociana i okropnym grzechu?
Notabene, w jednym wytrysku ginie >200 mln istnień luckih. Ileż to by było ronk do roboty, na darmozjadów, cio?

Odnośnik do komentarza

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 12-tą wiosnę i pod stanikiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag. Kashmirka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...