Forum Seks

Czy zbyt duża ilość masturbacji może zabić?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~odpowiedź

~odpowiedź

od razu śmierć, to nie, ale organizm podczas orgazmu wydala z siebie cenne białko, i można dostać suchot, jeżeli będzie słabe odżywianie. Można zniszczyć śluzówkę genitali i przyczynić się do wtargnięcia jakichś wirusów, grzybów, bakterii, a przez to może nastąpić śmierć w bólach np. rakowych. Poza tym osłabiany jest Układ Immunologiczny i jest większa podatność na byle choroby, choćby katar, opryszczka.
Poza tym co za dużo to i świnia nie chce.
Rada praktyczna:
1. umyć ręce
2.umyć genitalia
3. Stosować na śluzówkę i dłoń lubrykant KY
4. po masturbacji i wytrysku , zaraz umyć i ręce i genitalia.
%. Nie przesadzać; tak raz/tydz wystarczy, a najlepiej z partnerem i poprzez tarcie o siebie genitalii, a nie palców.Czyli seks a nie masturbacja.Kumasz jusz tera?

~Rurab

~Rurab

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 19-tą wiosnę i pod stanikiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag. Rurab

~wyjaśnienie

~wyjaśnienie

cyt.:
4. po masturbacji i wytrysku , zaraz umyć i ręce i genitalia

koment:
wytrysk nie dotyczy tylko mężczyzn i spermy. Kobiety też mają wytrysk, ale śluzu, i zwie to się lubricatio.
Zaraz po wytrysku należy umyć i ręce i genitalia, bo po kilku godzinach pojawia się okropny smród zgniłych śledzi.

~Rurab

~Rurab

wiem o tym z własnego doświadczenia: spuścił mi się na brzuch, a ponieważ spaliśmy w namiocie, to nie było łazienki by się umyć. Przed południem poszliśmy do kawiarni na kawę i zdziwił mnie tam szept przy stoliku: o fabryka śledzi przyszła. Teraz już wiem, że chodziło o mnie i rozłożoną spermę na moim brzuchu. Jeśli robicie to w namiocie, to warto mieć kilka litrów wody w zapasie, by się podmyć i nie być pośmiewiskiem w miejscu publicznym.

~ciekawska 17

~ciekawska 17

jestem ciekawa czy na lekcji wychowania seksualnego, będzie coś tak oczywistego, że trza się podmyć, czy nadal będzie gadanie o dzieciach od bociana i okropnym grzechu?
Notabene, w jednym wytrysku ginie >200 mln istnień luckih. Ileż to by było ronk do roboty, na darmozjadów, cio?

Kashmira

Kashmira

Dalej dajmy dzieciakom uczyć się dzieciakom co to jest seks i jak wygląda takie zbliżenie albo poznawanie swojego ciała z podręczników zatwierdzonych przez MEN przy aprobacie PiSu.. Więcej będzie takich kwiatków.

215068 kashmira Kobieta, 30 lat, Krzyż
~do Kashmiry

~do Kashmiry

do chuja pana, o co ci chodzi" Podoba cie się to co proponuje PIS w wychowaniu seksualnym, czy nie? Twój post jest ironią, ale wobec kogo?

~do Kashmiry

~do Kashmiry

do chuja pana, o co ci chodzi" Podoba cie się to co proponuje PIS w wychowaniu seksualnym, czy nie? Twój post jest ironią, ale wobec kogo?

~Kashmiira

~Kashmiira

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 12-tą wiosnę i pod stanikiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag. Kashmirka