Skocz do zawartości
Forum

problem.Pomocy


szymonderooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki kłopot. Kiedyś za małolata duzo ćwiczyłem były cykle a coś takiego jak odblok było mi obce. Później moje drogi pobładziły i poszedłem w alko. Tak się męczyłem ale wkońcu przyszedł czas opamiętania. Był detoks w Oddziale zamkniiętym, była wszywka alkoholowa i grupa AA. Na szczęście ten etap ma za sobą.Wróciłem na siłownie był cykl z deca + testo. Po cyklu odblok z HCG i clomid.Ożeniłem się i tu zaczeły się schody. Spadek libido erekcja niepełna , jeden stosunek bo o drugim nie ma mowy.Zrobiłem badania nasienia wyszło że mam zbyt mała ilość plemników. Nie wiem od czego zacząć. Moje pytanie . Jakie badania krwi zrobić????, czy są jakies środki które powinienem stosować.Do jakiego lekarza się najlepiej udać. Proszę o pomoc.Jestem zielony .

Odnośnik do komentarza

Używasz terminologii ze środowiska pakerów, najlepiej przyznaj się, że brałeś jakieś prochy. Masz tu cytat z Vademecum zdrowia- jak żyć żeby żyć:
ARKOTYKI ŹLE WPŁYWAJĄ NA TWÓJ:
MÓZG I UKŁAD NERWOWY
SERCE
WĄTROBĘ
UKŁAD TRAWIENNY
SZPIK KOSTNY
UKŁAD ROZRODCZY

DZIAŁAJĄ W TEN SPOSÓB:
Narkotyki wstrzymują dopływ tlenu do mózgu, przez co obumierają szare komórki, które już się nie regenerują
Branie narkotyków może spowodować zapalenie żył oraz zapalenie mięśnia sercowego
Pod wpływem narkotyków wątroba obumiera i przestaje funkcjonować
Narkotyki wypłukują z organizmu wapń, przez co niszczą uzębienie, powodują także wysuszanie błon śluzowych, pod ich wpływem następuje brak apetytu i spadek wagi ciała
Pod wpływem narkotyków zanikają czerwone ciałka krwi, bez których organizm jest niedotleniony
Narkotyki obniżają popęd płciowy, a także uszkadzają komórki rozrodcze powodując trwałe zmiany w chromosomach. Narkotyki zabijają
Paker ma muskuły jak niedźwiedź a jajka jak żołędzie, które nie są w stanie wyprodukować optymalnej ilości plemników, a prostata zawiesiny. Zatem u mężczyzny obfity wytrysk= dobry orgazm. Im więcej tryska spermy tym przyjemniej. Możesz odwrócić sytuacją pełną terapią Gersona.

Odnośnik do komentarza

w normalny sposób nie znajdziesz vademecum zdrowia, zatem masz tu gotowy adres:
www.vademecum-zdrowia.cba.pl
ale musisz go wpisać tylko na górny pasek.
Tam znajdziesz link do filmu i opracowanie pt. Terapia Gersona, no i temat dla Ciebie i Dziewczyny: Fizjologia i filozofia seksu. Dopóki nie oczyścisz organizmu z toksyn, to seks będzie bylejaki.

Odnośnik do komentarza
Gość szymonderoooo

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 35-tą wiosnę i pod stanikiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag. Szymon

Odnośnik do komentarza
Gość do Szymona

chłopie, impotencja, to choroba naczyń krwionośnych!!! Masz zapchane tętnice doprowadzające krew do siurka, zatem bez optymalnej jej ilości i ciśnienia, tfój siurek ci nie stanie, i nie tryśnie spermą. Na usunięcie miażdżycy z tętnic tylko wysiłek fizyczny aerobowy i prawidłowe odżywianie. Wszystko znajdziesz na vademecum.

Odnośnik do komentarza

Mam penisa 19 cm i średnicy 5 cm , czy wytrzyma Twoja dupa, bo tylko tam mogę się spuścić? Pisz na maila
boguś30@op.pl podając miejsce i godzinę seksrandki. Może być hotel 5*, a pszijade po cie nowiutkim Ferrari, kolor seledynowy, ostatnie cyfry na tablicy rejestr. 54

Odnośnik do komentarza

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 20-tą wiosnę i pod stanikiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag. Sandra

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...