Skocz do zawartości
Forum

Jak często macie ochotę na seks?


Gość Aglannere

Rekomendowane odpowiedzi

a to zalezy;d
czasme jest tak, ze all day;d
a czasem wiadomo, mniej sie chce:)

ale ogolnie nie ma z tym problemu:) Lubimy testować różne rzeczy, ostatnio wypróbowaliśmy sobie sex elixir i polecam bo naprawdę zwieksza ochotę na seks.

Odnośnik do komentarza

Ja raczej mam duży popęd chociaż ostatnio się trochę oslabil- choroba, stres, brak czasu. No, ale bywa tak, ze chciałabym parę razy dziennie i najlepiej codziennie ;P ogólnie zastanawiałam się nawet nad tabletkami na libido, myślicie że takie tabletki na libido jak libido therapy działają?

Odnośnik do komentarza
Gość Justynawierna

Aktualnie biorę libido therapy i jest to wspomaganie do tabletek antykoncepcyjnych jakie przyjmuję. Bałam się jak się naczytałam o efektach ubocznych tabletek, że mogą osłabić libido, ale moje jest ewidentnie ciągle na tym samym poziomie ;D.

Odnośnik do komentarza
Gość gooooralka

to ja jestem chyba wyjątkiem bo nie mam ochoty na seks cały czas.
nie mam żadnej obsesji na tym punkcie. a jak miałam faceta, który chciał codziennie to myślałam, że go zabiję.
w zasadzie mam rzadko, raz na jakiś czas. nie wiem czy to ja jestem normalna czy reszta tutaj się wypowiadających. co do tych tabletek to nie jestem przekonana. Z jednej strony chciałabym sprobowac, z drugiej strony nie chce sobie robić nadziei.

Odnośnik do komentarza
Gość Justynawierna

Wiesz, nie przekonasz się dopóki nie spróbujesz. Moim zdaniem warto jest jednak zobaczyć czy ma to na Ciebie wpływ, czy tabletki rzeczywiście robią różnicę w ochocie na seks. Tak jak pisałam mi pomogły a jak poczyta się opinie w sieci to wychodzi na to, że libido therapy pomogły wielu kobietom.

Odnośnik do komentarza

ja miałam zawsze tylko ochotę 1 -2 dni po okresie a że mój mąż jest kierowcą ciężarówki zgrać sie było bardzo trudno. W reszte dni odczuwałam ból i niechęć. Też biorę ten feminam libido i pomaga nie chcę żeby mój mąż podejrzewał że z kim się spotykam jak go nie ma a ja po prostu nie miałam ochoty. Teraz jest lepiej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...