Forum Seks

Jak często macie ochotę na seks?

~Aglannere

~Aglannere

Jak często macie ochotę na sex??
czy jesteście uzależnieni od sexu??

uważacie że macie duży czy mały popęd

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Melisa34

~Melisa34

a to zalezy;d
czasme jest tak, ze all day;d
a czasem wiadomo, mniej sie chce:)

ale ogolnie nie ma z tym problemu:) Lubimy testować różne rzeczy, ostatnio wypróbowaliśmy sobie sex elixir i polecam bo naprawdę zwieksza ochotę na seks.

~karollllaa

~karollllaa

ja prawie codziennie a jestem kobietą lubie w domu lub w samochodzie moje nagie zdjęcia i kontakt do mnie na stronie: http://sexdom.pl a mój nik to: Karolina20

~Piwonia89

~Piwonia89

Ja raczej mam duży popęd chociaż ostatnio się trochę oslabil- choroba, stres, brak czasu. No, ale bywa tak, ze chciałabym parę razy dziennie i najlepiej codziennie ;P ogólnie zastanawiałam się nawet nad tabletkami na libido, myślicie że takie tabletki na libido jak libido therapy działają?

~Miroslawsky

~Miroslawsky

Mam ochotę właściwie zawsze jak jest do tego okazja Gorzej z moją żona bo po kilku latach małżeństwa jakby straciła ochotę na seks. Co do tych tabletek libido therapy brała je moja żona i pomogły.

~Justynawierna

~Justynawierna

Aktualnie biorę libido therapy i jest to wspomaganie do tabletek antykoncepcyjnych jakie przyjmuję. Bałam się jak się naczytałam o efektach ubocznych tabletek, że mogą osłabić libido, ale moje jest ewidentnie ciągle na tym samym poziomie ;D.

~gooooralka

~gooooralka

to ja jestem chyba wyjątkiem bo nie mam ochoty na seks cały czas.
nie mam żadnej obsesji na tym punkcie. a jak miałam faceta, który chciał codziennie to myślałam, że go zabiję.
w zasadzie mam rzadko, raz na jakiś czas. nie wiem czy to ja jestem normalna czy reszta tutaj się wypowiadających. co do tych tabletek to nie jestem przekonana. Z jednej strony chciałabym sprobowac, z drugiej strony nie chce sobie robić nadziei.

~Justynawierna

~Justynawierna

Wiesz, nie przekonasz się dopóki nie spróbujesz. Moim zdaniem warto jest jednak zobaczyć czy ma to na Ciebie wpływ, czy tabletki rzeczywiście robią różnicę w ochocie na seks. Tak jak pisałam mi pomogły a jak poczyta się opinie w sieci to wychodzi na to, że libido therapy pomogły wielu kobietom.