Skocz do zawartości
Forum

Orgazm dziewczyny problem


Gość Marcin24war

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin24war

Witam. Na wstępie chciałbym się zapytać dziewczyn czy kiedykolwiek miały orgazm uprawiając sex i czym się różni od orgazmu przy minetce. Dlaczego o to pytam? Poniewaz od 3 lat uprawiam sex z dziewczyną przynajmniej 3 razy w tygodniu na różne pozycje które sobie wymyślamy. Najbardziej lubi na pieska I to jak ciągne ja za włosy. Zawsze jest jej niesamowicie dobrze. Uprawiam seks 20-50 minut w zależności od tego czy zaczna już jej jajniki boleć wtedy dochodze I kończymy zabawe. Akurat potrafię kontrolować sytuację i nie muszę szybko dochodzić nawet jak mogę *tak dla jasnosci* :) technik próbowałem każdych mega szybko, szybko, średnio, powoli, a nawet czasami mieszałem i nic nie działało. Problem z moim czlonkiem tez nie powinien byc gdyż mam 19cm. Z Minetka nie ma problemu 5-15 minut i dziewczynie leci soczek. Dochodzi w taki sposób że nie mogę dalej nic jej robić bo ja boli I OPADA Z SIŁ. Tak więc w czym tkwi problem? Dodam jeszcze że jestem jej pierwszym chłopakiem którego bardzo kocha więc można wykluczyć to że byłbym gorszym facetem od jej poprzedniego którego nie miała :) Czasami mówi że ma ochotę dojść, ale wydaje się jej że się po prostu posika I tego nie robi.

Odnośnik do komentarza
Gość koniuszy z Janowa

no to jej powiedz jej, że kobieta też się spuszcza i sika nie spermą a śluzem, i to zwie się naukowo lubricatio.
Ponieważ wytrysk spermy u mężczyzny jest orgazmem, czyli przyjemnością, to lubricatio u kobiety też jest orgazmem, więc niech rozkosznie "sika" . Takie "siki" nie są szkodliwe, a prześcieradło można przecież wyprać.
A tak nawiasem mówiąc, to z takim kochadłem 19cm, to mógłbyś dosiadać roczne klaczki w Janowie. Za każdy numerek zarobiłbyś 100$. Znajdź adres stadniny i zaoferuj pracę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...