Forum Seks

Powiększenie penisa czy jest realny sposób

~gumisto

~gumisto

Czy jest jakiś realny sposób na powiększenie członka? W sieci jest wiele środków które są promowane jako skuteczne ale jak to jest tak z ich skutecznością? Czy mam się łudzić i kupić z nadzieją że to podziała czy raczej nie mam się co nastawiać na opcję powiększenia członka.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~manmanman

~manmanman

Nie wiem jaki efekt by Cię zadowolił, ale jest mozliwość powiekszenia penisa bez konieczności ingerencji chirurgicznej o mniej więcej 2-3 cm. Jest to jednak długotrwała terapia.

~gumisto

~gumisto

To,że długotrwała to mi nie przeszkadza ponieważ męcze się z małym penisem praktycznie całe swoje życie. Zależy mi na tym jednak aby taka terapia była skuteczna. To jest dla mnie najważniejsze. Coś co da długotrwałe efekty. Zabiegu nie chcę bo jeszcze potem nie mógłbym uprawiać seksu :(

~manmanman

~manmanman

Jest niestety takie ryzyko...Proponuję:
Stosować ćwiczenia ( w sieci jest bardzo wiele propozycji ćwiczeń na powieszenie penisa)
Kupić sobie dobry środek w tabletkach. Taki którego, działanie jest potwierdzone i taki, który posiada atest polskiego związku farmakologicznego. Polecam Penis Complete, jes to już trochę droższa opcja,ale za to regularnie przyjmując jesteś w stanie powiększyć penisa nawet o więcej niż 2-3 cm. Nie wiem czy będzie można kupicćstacjonanie, ale bez wątpienia jest do zamówienia przez internet.

~manmanman

~manmanman

Jest to również środek na erekcję, jednak działanie jego jest takie,ze zwiększa ilośc krwi jaka napływa do penisa, pod wpływem tego penis bardzej się rozszerza oraz jest widoczne o wiele większe powiekszenie. Taki jest po prostu mechanizm działania tych tabletek Jak jednak pisalam już wczesniej kurację trzeba przeprowadzić minimum 3 miesiace ( pierwsze efekty powinny pojawić się mniej więcej w 2 miesiącu).

bestmed90

bestmed90

Mozna powiększac kwasem hialuronowym. Kwas ten wystepuje w ciele naturalnie tak więc nie jest to żaden inwazyjny zabieg, jest nawet długotrwały bo do roku czasu i jest bezpieczny. To jedyna nieinwazyjna metoda, która działa. Tabletki etc. są bzdurą totalną.

--

Klinika Best-Med

248020 bestmed90 Mężczyzna, 37 lat, Warszawa