Skocz do zawartości
Forum

Problem z erekcja u 19 latka.


Gość bengiks

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
Mam 19 lat i mam pewien problem z erekcja, z penisem generalnie wszystko w porządku stawać staje, przez cały okres trwania pieszczot, całowania, generalnie gry wstępnej stoi sztywno, ale gdy przychodzi moment w którym chce włożyć go swojej dziewczynie to ten nagle wiotczeje co uniemożliwia penetracje... dodam że gdy tylko pomyślę, że to już dobry moment na włożenie to nagle ogarnia mnie całkowity stres serce zaczyna bić sto razy mocniej a penis miękceje co uniemożwlia wlożenie go... co robić? dobrze się odzywiam, nie mam nadwagi (69 kg przy 185 cm), sporty uprawiam... proszę o pomoc bo mam już za sobą nastą próbę penetracji która się tak właśnie zakończyła... a kazda kolejna nieudana próba sprawia ze jeszcze bardziej sie stresuje ze nie dam rady...

Odnośnik do komentarza

Hej. Żadne leki na tym etapie ci nie pomogą. Problem leży w twojej głowie. Masz tak że za bardzo chcesz udowodnić swojej dziewczynie że stać cię na to i się po prostu spinasz. To nie jest łatwa sfera i należy mieć "spokojna" głowę. W twoim wypadku każde niepowodzenie powoduję tylko pogłębianie tego problemu. Aby spróbować wyjść z tego stanu polecam "przestawić" swoje myślenie z MUSZE, UDA SIE NAPEWNO na CHCIAŁBYM, FAJNIE JAK BĘDZIE. Dodatkowo największym wsparciem dla ciebie w tej sytuacji jest dziewczyna. Musi być wyrozumiała że nie jesteś robotem i takie sytuację zdażają się KAŻDEMU mężczyźnie prędzej czy później. Wrzuć na luz, odpocznij, porób coś co lubisz i sprawia ci frajde. Nie kochaj się za wszelką cenę a dostrzegaj przyjemność z samego bycia blisko swojej dziewczyny. Doceń swoją kobietę nie jako obiekt sexualny a jako dar od Boga. Wszystko wróci do normy gwarantuje ci.
Powodzonka.

Odnośnik do komentarza

Cum on, penis complete, ero tabs..... Te mają największą zawartość L argininy w sobie, warto jest czytać składy bo nie zawsze składy takich suplementów są dobre. Nie polecam tylko sildenafilu - Kilka razy wziąłem. Jednak kiedy skojarzyłem, że późniejsze bóle głowy miały jednak związek z tym lekiem - przestałem.

Odnośnik do komentarza

Ale tylko właśnie sildenafil to chemiczny związek który tak naprawde działa. Jest to farmaceutyczna nazwa popularnej Viagry która nie oszukujmy się jako jedyna tak naprawdę działa. Ważne jest aby dobrać odpowiednie stężenie sildenafilu. Te bez recepty w aptekach mają zazwyczaj 20mg. A w twoim przypadku może się okazać że potrzebujesz 100mg w 1 tabletce. Takie już leki przepisuje urolog do którego warto się wybrać i przepadać. Możesz też mieć zapalenie prostaty które BARDZO obniża popęd sexualny i niemożność współżycia.

Odnośnik do komentarza

Od L argininy się nie uzależnisz, od sildenafilu jest takie ryzyko, tak wiec nie polecam. Ogólnie jest to środek, który powinno się przyjmować jedynie jeśli ma się bardzo poważne problemy z erekcją a nie ot tak bo Ci się chce spróbować.

Odnośnik do komentarza
Gość do psztmufcy

Ty i inni, biadolicie o erekcji, a co z wytryskiem!!!!??? Przecież podstawą orgazmu jest ilość tryskającej spermy, i im więcej tym przyjemniej!!!!
Widzę, że zabierają tu głos eunuchy & oziębłe seksualnie baby, które czuły orgazm jak świnia tańce.

Odnośnik do komentarza
Gość erkcja100procent

tak naprawdę powiększenie naturalne jest możliwość dzięki memberxxl ( jest efekt u mnie i u znajomych) można obecnie kupić w promocji z damarową dostawą tu https://nplink.net/bz6dmin7
w tv gadali ze to najlepszy sposób sam zakupiłem już chyba 4 specyfik i ten naprawdę ten daje rade, bo miałem dość wstydliwe życie seksualne teraz penis sie troszkę wydłużył a partnerka się aż zdziwiła ze tak mozna,, ja jestem zadowolony ale powoli przymierzam sie do kupienia znakomitej i dajacej efekt maszynki do powiększenia penisa tej: http://track.cashinpills.com/product/Pro-Long-System/?uid=50855&pid=137&bid=advandec

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...