Skocz do zawartości
Forum

Petting ciąża pomocy


Gość Kobitka1234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kobitka1234

Hej , kilka dni temu uprawiałam petting z chłopakiem (jestem dziewica ) po wytrysku ja niechcący odrazu dotknęłam się pochwy , nie włożyłam palce ale dotknęłam pochwy , od 3 dni powinnam dostać okres i go brak , czuje ze mnie boli brzuch ale okresu narazie nie ma , czy mogłam zajść w ciąże ??? Zazwyczaj okres miałam miałam regularny niby miałam przez kilka dni stresu w pracy ale dziwie się czemu jeszcze okres się nie przyszedł ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autorki

zależy w które miejsce dotknęłaś zaspermionym palcem, jeżeli w śluzówką warg sromowych, a ona zazwyczaj podczas podniecenia jest wilgotna od śluzu, to plemnik jak węgorz zdolny był po niej zapierdalać dalej na spotkanie z jajeczkiem, by go zapłodnić, i po ok. 5-ciu dniach zagnieździć się w macicy i dać ciążę.
Niedroga, bo ciemna dziewczyno, brakuje ci elementarnej wiedzy nt. fizjologii seksu!!! Zapamiętaj na przyszłość:
11 dni przed miesiączką, to dni niepłodne, i wtedy petting na chuj potrzebny, bo chłopak może ci się spuścić do środka cipki. Po ejakulacji w dłonie należy umyć ręce i absolutnie nie wolno już grzebać w piździe.W dniach niepłodnych na wszelki wypadek należy stosować globulkę Oval Patentex. W dniach płodnych i globulkę i prezerwatywę, a najlepiej szklankę zimnej wody.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...