Skocz do zawartości
Forum

Przeszłość seksualna dziewczyny


Gość James02

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam 24 lata. Od roku jestem z dziewczyną, która ma 21 lat i ostatnio powiedziała mi, że miała 4 partnerów z którymi uprawiała seks. Na początku nie chciala o tym rozmawiac, bo mowila ze bala się ze ją zostawię. Twierdzi, że się zmieniła i przyznała, że kiedyś była zbyt "łatwa" i się tego wstydzi. Ja miałem dwie partnerki - jeden raz z jedną dziewczyną i wiele razy w trzyletnim związku. Ona miała dwa pierwsze krótkie związki (w wieku 16 lat), później w wieku 18 lat miała partnera w wieku 30 lat - spała z nim kilka razy, jednak stwierdziła że oszukał ją mówiąc ze jest trochę młodszy i z nim zerwała. Ostatni jej partner był jednorazowy tzn ona chciała związku, jednak on w nocy powiedział jej, że to luźna relacja - ona wyszła z mieszkania i zerwała kontakt. Jej doświadczenie seksualne jest mniejsze niż moje (robiła to ok 30 razy w życiu, np bez seksu oralnego, a ja wiele razy w ciagu długiego związku) Miała słaby kontakt z ojcem alkoholikiem, może szukała akceptacji, jednak jest bardzo spokojną miłą dziewczyną. Bardzo się stara i jest mi wierna.
Czy bralibyście pod uwagę jej przeszłość? Mam problem z ciągłymi wyobrażeniami na temat jej przeszłości. Jak sobie z tym samodzielnie poradzić? Zadawałem jej wiele pytań odnośnie tego jak wspomina te kontakty, ale ona ma już dosyć, mowi że jej podejscie sie zmienilo.

Wielkie dzięki!

Odnośnik do komentarza

Dodam, że z czterema spała, a jeszcze z dwoma było coś więcej tzn. nie rozbierała się ale mieli np "tam" rękę. Z każdym liczyła na związek, ale przyznaje że była zbyt naiwna. Ona bardzo tego żałuje i chce o tym zapomnieć. Ona przyjechała z innego kraju do Polski, rodzice z jej domu wyprowadzili się i mieszkała od 14 roku życia sama w domu. Powiedzcie jak poradzić sobie z tymi myślami i wyobrażeniami, że ktoś to robił, w jaki sposób itd. pytałem ją o to, ale to tylko pogarsza sytuację. Czy Wasza reakcja byłaby podobna? Czy rozstalibyście się z nią? Kocham ją jest mi wierna, stara się.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...