Skocz do zawartości
Forum

Żele intymne potęgujące doznania


Gość Ninia18

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mimi4567890

Tak.Libi gel zwiększa ukrwienie okolic płciowych u kobiety ( u faceta w sumie również). I dzieki temu to co odczuwamy jest mocniejsze, bardziej intensywne. Dzięki temu osiągniecie orgazmu pochwowego jest łatwiejsze.

Odnośnik do komentarza
Gość Destinate

Nie. To trochę coś innego. O ile durex o sam powoduje jakieś takie dziwne mrowienie to libi gel działa trochę inaczej. Sprawia, że zwiększa sie ukrwienie tych dolnych okolic i tym samym czujesz o wiele więcej. Odczucia są podobne jak przy normalnej zabawie :) Tylko,że sa o wiele wiele większe.

Odnośnik do komentarza
Gość Brytanica

Oj nie polecam do sexu analnego.... Jest to typowy pobudzający żel tak wiec w przypadku sexu analnego może CIe bardzo piec i może być to dla Ciebie nieprzyjemne. Libi gel to tradycyjnego sexu. A do analnego polecam be lover.Jest delikatniejszy oraz daje dobry poślizg. Bedziesz z niego bardziej zadowolona.

Odnośnik do komentarza

Również polubiłam libi gel - daje dużo zabawy pomimo jego lepkości. Myślę, że to też sprawia jakąś przyjemność gdy podczas sexualnych igraszek ciało trochę się klei, poza tym poprwia doznania intymne. Także polecam dla chcących spróbować czegoś nowego. Idealnie nawilża i sprawia, ze po prostu czuje się każdy dotyk bardziej!

Odnośnik do komentarza

Musiałabyś przejśc się po sklepach, chociaz ja osobiście libi gel nigdzie w drogerii ani w żadnym markecie nie widziałam (a szkoda bo o wiele lepszy niż większość żeli stymulujących durexa). Kupowałam w sieci na allegro. Ale jak wpiszes sobie w google to pojawi Ci się wiele sklepów, które mają ten żel w ofercie

 

Odnośnik do komentarza

A jakieś żele intymne? Mozecie jakieś polecić? Zbliża sie rocznica ślubu moja i żony i zastanawiałem się nad kupieniem czegos specjalnego dla niej. Aktualnie stosujemy truskawkowy unimila i miętowy chłodzący ( który lubimy). Żona nie lubi rozgrzewających.

Odnośnik do komentarza

W takim razie nie polecam żelu durex o z racji tego, powoduje naprzemienne uczucia zimna i gorąca. A nie każdy to lubi ( osobiście również za tym nie przepadałam). Znacznie bardziej przypadł mi do gustu libi gel - moze durexy są bardziej popularne ale libi gel jest przyjemniejszy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...