Skocz do zawartości
Forum

Żele intymne potęgujące doznania


Gość Ninia18

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wyobraznia

ja jakoś nie znalazłam swojego faworyta, z reguły dostaje po nich uczulenia...fakt, że nie cierpię na suchość pochwy, może to ze względu na lacibios w żelu do higieny intymnej. Zaczęłam go używać po jakiejś infekcji i tak mi się poprawiło nawilżenie, że używam cały czas. Wole używać olejków do masażu erotycznego, jakoś bardziej mnie to kręci. W końcu kobieta nie ma tylko jednego miejsca dającego przyjemność.... przy olejkach można rozwinąć wyobraźnię.

Odnośnik do komentarza
Gość Destinate

Durex o mamy i jest fajny chociaż przyznam,że jak kupowałam to oczekiwałam czegoś.... no lepszego :) Wiadomo, że uczucie jest przyjemne ale moim zdaniem żel nie daje niczego więcej niż typowe zele rozgrzewające albo chłodzące. A cena szczególnie jeśli porównać ją do niewielkiej pojemności tania nie jest.... Za to o Libi gel również sobie poczytam bo czytałam o nim w wielu miejscach oraz zstanawiałam się nawet czy sobie go nie kupić.

Odnośnik do komentarza

Sama zamawiałam w sklepie intymnosc https://intymnosc.pl/gl/analne/1242-be-lover-gel-forte-gesty-zel-intymny-na-bazie-wody-100-ml.html . Tak jak również wiele innych żeli jakie przetestowałam. Nie polecam a pewno zeli silikonowych nie polegam z uwagi na to,ze mogą uszkadzać prezerwatywy. Be lover jest na bazie wody tak wiec można używać spokojnie razem z gumką.

Odnośnik do komentarza
Gość Gardenia34

Najlepszy ze wszystkich jakie stosowaliśmy to Libi gel. Żel bardzo fajny. Coś nowego, uwrażliwia i sprawia, ze odczuwa się zupełnie nowe doznania. Przyjemna konsystencja. Zdecydowanie mogę polecić go wszystkim którzy szukają nowych doznań.

Odnośnik do komentarza

Libi gel również spełnił i moje oczekiwania :) Bardzo delikatny zapach, nie uczula. Nie podrażnia skory jak inne tego typu żele jakie stosowalam. Lekko klejący. Cena moze sie wydawać trochę wysoka ale sam w sobie jest wydajny tak więc warto. Skomplikowane działanie. Dobry na eksperymenty w łóżku a także na wzmocnienie pożądania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...