Forum Seks

Żele intymne potęgujące doznania

~Ninia18

~Ninia18

Hejka,
mam 18 lat i zaczęłam współżycie, bardzo mnie interesują żele intymne potęgujące doznania. czy to w ogóle działa czy to pic na wodę. I czy te rozgrzewające nie powodują oparzeń???

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~xSandra

~xSandra

pic na wode fotomontaż tak samo jak nakładki wibrujące ale to zależy od kobiety nie dowiesz sie jak nie sprobujesz

~Żoneczka

~Żoneczka

jak dla mnie to nie potrzebny wydatek pieniędzy, razem z meżem testowaliśmy ten rogrzewający i ja osobiście nie czułam żadnej różnicy... Chyba, że chodzi o lepsze nawilżenie to tak, ale po za tym to pic na wodę fotomontaż

liryka

liryka

nie dodałaś że jeszcze lepią się... jeśli stosujesz je do masażu to potem skóra się lepi.

131 liryka Kobieta, 33 lata, Janów lubelski
~Oksanka

~Oksanka

a ja słyszaam ze sie wchłaniają, moja znajoma mówiła że nie potegują doznań ale pobudzają ochotę na seks

~tttttuja

~tttttuja

gówno prawda.... nie zauważyłam niczego podobnego u siebie... Ale może to zależy od osoby.

sindy81

sindy81

kupiłam sobie i mam zamiar wyprobowac pachnie fajnie i mam ochote sprobowac :)

19 sindy81 Kobieta, 37 lat, Katowice
~Kaja

~Kaja

zdaj relacje zobaczymy czy rośnie procent zadowolonych klientek :D

~Guga23

~Guga23

pachnieć to one pachną bardzo ładnie, ale dla mnie bez rewelacji...

Rasputin

Rasputin

my z żoną to wypróbowaliśmy i było całkiem przyjemnie.

129 rasputin Mężczyzna, 42 lata, Rzeszów
liryka

liryka

no ja nie byłam zadowolona, spodziewałam się jakiś lepszych doznać.

Pomocna

Pomocna

moim zdnaiem to on dziala bardziej na to żeby być wilgotną niż na to by czuć głębsze doznania

--

Okropne jest to, że nie można ani żyć z kobietami, ani bez nich. George Gordon Byron

241 pomocna Kobieta, 36 lat, Kielce
dadaaria

dadaaria

no tak to chodzi bardziej o nawilzenie nie o doznania nie sadze zeby jakis zel potegowal doznania...

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 31 lat, gdzieś pod Wawą
siwyak

siwyak

nie przypomnę sobie jaki żel durexa spróbowaliśmy z żoną ale mnie piekło jak diabli może o takie doznania chodzi bo takich nigdy wcześniej nie miałem ale zawsze jakiś spotęgował nawet do setnej potęgi. Po pierwszym użyciu poleciał do kosza

251 siwyak Mężczyzna, 40 lat, Zabrze
aanielkaa

aanielkaa

hahaha pewnie jakiegos uczulenia dostales ja tak mialam po prezerwatywach zapachowych :)

17 aanielkaa Kobieta, 38 lat, Kraków
~PawiePiórko

~PawiePiórko

ja miałam podobnie do was po tych co mają teoretycznie rozgrzewać. Dostałam takie rozgrzania że siedziałam w wannie z zimną wodą bo inaczej nie mogłam.

liryka

liryka

pewnie iała jakaś alergię. Bo te wynalazki bardzo często uczulają.

~Lotka

~Lotka

ja tego używałam i nie dostałam alergi ale nie powiem żebym czula różnice

aanielkaa

aanielkaa

zalezy jaką kto am wrazliwa skore ja znam dziewczyne ktora nie moze uzywac prezerwatyw bo wywoluja u niej stan alergiczny wiec taki zel na pewno tez. a co sadzicie o nakladkach wibrujacych?

17 aanielkaa Kobieta, 38 lat, Kraków
~PawiePiórko

~PawiePiórko

nie wiem jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić... Cały czas mam przed oczami to jak ten penis by latał, jak śmigiełko. Po za tym facet musi być bardzo wytrzymały...