Skocz do zawartości
Forum

Petting


Gość AnonimAnonim12345

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AnonimAnonim12345

Witam, dziś w nocy uprawiałem z dziewczyna petting. Doszedłem i sperma wyalała się na brzuch oraz moja dłoń. Powycieralem to chusteczką, jednak mogło trochę płynu zostać. Następnie się z dziewczyna Przytulalem oraz ja glaskalem ta reka. Poprzez to przytulanie znów się podniecilismy I postanowiłem włożyć jej palce do pochwy. Problem w tym, że to była ta sama dłoń, na której była na poczĄtku sperma I uświadomiłem sobie to po minucie zabaw, rękę od razu wziąłem.Jest możliwość zajścia w ciążę? Proszę o odpowiedzi osób które się znają, ponieważ mam słabe serce i od tamtej chwili się bardzo denerwuje I boję się jednocześnie o ciszę I trochę moje zdrowie. Dziewczyna jest 5 dni po okresie, cykl jej wynosi około 38 dni.

Odnośnik do komentarza
Gość Sabinka11

Jeśli wytarłeś rękę, to prawdopodobieństwo jest niewielkie. Ale jeśli miesiączka,by się spóźniła, wykonajcie test ciążowy. Nie ryzykujcie tak, polecę do antykoncepcji diafragmę caya z naturalnej plodnosci, jest bezpieczna i czuje się z nią dobrze. Tym bardziej,że masz słabe serduszko, nie generuj sytuacji, gdzie sobie te stres stwarzasz. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza

Mowiac wprost zalezy jak daleko jej wlozyles dłon. Plemniki mogły pozostac na dłoni przyschniete. Gdyby trafily do odpowiedniego srodowiska -tego w pochwie- moglyby "odzyc" i mogłoby cos z tego byc. Nalezało umyć dłon po wytrysku. Wtedy byłoby okej. Teraz jest cien szansy niestety.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość AnonimAnonim1234

sorrki, zjadłem zero; ma być wsadziłem dłoń na 20cm, ale do pizdy krowy, gdysz pracójem jako isieminator. Mojej dziefczynie moge wsadzić tylko paluszek na 2 cm, bo jest tak bardzo ciasna. O wsadzeniu mojego penisa 18cm narazie niema mowy,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...