Skocz do zawartości
Forum

Wytrysk bez masturbacji


Gość Karol17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 17 lat. Kilka dni temu spotkała mnie dość wstydliwa sytuacja. Otóż dostałem wytrysku bez masturbacji i bez stosunku seksualnego w miejscu publicznym. Stało się to gdy tylko obserwowałem bose stopy dziewczyny siedzącej przede mną (mam fetysz stóp). Nawet nie dotknąłem penisa, a nasienie samo wypłynęło. Dodam, że od kilkunastu dni nie masturbowałem się. Czy to normalne i takie wstydliwe sytuacje mogą się powtarzać?

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autora

Tak się dzieje w nocy podczas erotycznych snów i to się zwie polucje nocne. Śni ci się, że kopulujesz z dziewczyną i spuszczasz się zamiast do pizdy w piżamę. Coś takiego jest dobre/przyjemne, ale w domowym łóżku, bo rano piżamę można wyprać i nikt o tym nawet nie wie, ale w miejscu publicznym, to obciach, bo na spodniach pojawi się plama po spermie. Radzę Ci na wszelki wypadek zakładać na chuja prezerwatywę, i będziesz mógł spuszczać się kilka razy jak tylko zobaczysz gołe nogi. Narka. Notabene, takiej prezerwatywy już nie używaj drugi raz.

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 17-stą wiosnę i pod stanikiem dorze mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza

dzisiaj nad ranem miałem tak silną erekcję, że dla ciekawości i przyjemności zwaliłem se konia. Efekt był zaskakujący: rozkosz nieziemska a wytrysk na 2 metry i chyba z 50ml. Zalałem podłogę w łazience, i musiałem mopem zmyć spermę, w obawie, że tata morze się pośliznąć i ostatniego zemba wybić..
Boję się, że podczas kopulacji z dziewczyną, siła wytrysku morze jej rozwalić pizdę, dlatego narazie niemam dziewczyny.
Karol
PS: spróbuję potrenować na rocznej jałówce. mam nadzieję, że w cionrzę niezajdzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...