Skocz do zawartości
Forum

Czy da się zajść w ciążę od paru wejść?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej otóż mam pewną zagwostke. Ja i moja dziewczyna mamy po 17 lat i jakoś 2 tygodnie temu zdarzyło nam się to zrobić. Na początku wszedłem w nią i poruszałem może z 3 razy ale potem gumkę założyłem normalnie. Innym razem na chwilę na mnie usiadła może 10 sekund z lekkim ruszaniem. Obaj jesteśmy świadomi konsekwencji i używaliśmy zabezpieczenia za każdym razem. Ona już miała chłopaków wcześniej i zadrżało jej sie odbywać cały stosunek bez kondoma. Ale ja jestem po prostu strachliwy, nawet od robienia jej palcówki bym miał obawy że mogła by zajść. Dlatego moim pytaniem jest jakie są szanse na to że od takiego krótkiego stosunku bez zabezpieczeń mogła wyjść ciąża? Zdaje sobie sprawę że nawet w tym momencie są tysiące par które przerywają stosunek w ostatnim momencie i nic się nie zdarza. Ale ja jestem strachliwy po prostu bo bardzo ją kocham i nie chciałbym zniszczyć nam życia. Kondoma nawet 3 razy sprawdzałem podczas stosunku aby sprawdzić czy jest cały. Ale to co mnie zmusiło do napisania tego postu to okres który jej się już spóźnia 5 dni. Mimo że wiem że zdarzały jej się większe opóźnienia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...