Skocz do zawartości
Forum

Rozmiar penisa


Gość krops443

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kastamor

Ok, w spoczynkku trochę mały ale nie ma sie tutaj co tym przejmować bo rozmiar penisa w spoczynku nie jest taki jak rozmiar penisa w stanie wzwodu. Raczej Ci już nie urośnie bo w sumie jak już masz takiego w tym wieku to już takeigo będziesz miał. Ponoć członek rośnie do 18 roku życia, ale róznie z tym może być. Raczej wzrost kończy się w okolicach 16 roku życia. Mozna potem troche powiększyć za pomocą tabletek.

Odnośnik do komentarza
Gość kastamor

Możesz wierzyć albo i nie wierzyć jednak mi sie udao. Niewiele ale jak zaczynałem brać to nie nastawiałem się na zbyt wiele bo nie wierzyłem trochę w ich działanie. Ale pomyślałem sobie zę sobie zamówię tak aby zobaczyc czy to działa czy nie. Nie chciałem potem się zastanawiać co by było gdyby. NO i przyszły i na początku był zawód bo poza trochę lepszą ochotą na seks i polepszeniem erekcji nie widziałem zbyt wiele,jednak potem wczytałem się w sieci i goście pisali że efekt pojawia sie dopiero po miesiącu brania, poza tym trzeba brać nie jedna ale dwie tabletki dziennie. Ogólnie takie tabletki maja w sobie L argininę, która napędza ilość krwi do ciał jamistych i te ciała jamiste się powiekszają. Brałem penis complete, to tabletki z tych droższych ale pomyślałem sobie, że jak mam coś brać to niech będą to dobre w składzie tabletki.

Odnośnik do komentarza
Gość kastamor

Nie wiem czy było to spowodowane akurat tabletkami ale widziałem zwiększenie niespodziewanych erekcji w pierwszym miesiącu brania. Podejrzewam, ze to właśnie tabletki tak zadziałały. Po prostu nie wiedziałem kiedy stanie i bywało, ze w sytuacjach w których tego nie chciałem. Minęło i w drugim miesiącu nie miałem żadnych takich niespodzianek .A tak to innych nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...