Forum Seks

Rozmiar penisa

~krops443

~krops443

Witam
Mam 15 lat. Mój penis w spoczynku ma 7cm, we wzwodzie 14cm. Obwód to 13,5cm. Czy to dobre wymiary?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Kastamor

~Kastamor

Ok, w spoczynkku trochę mały ale nie ma sie tutaj co tym przejmować bo rozmiar penisa w spoczynku nie jest taki jak rozmiar penisa w stanie wzwodu. Raczej Ci już nie urośnie bo w sumie jak już masz takiego w tym wieku to już takeigo będziesz miał. Ponoć członek rośnie do 18 roku życia, ale róznie z tym może być. Raczej wzrost kończy się w okolicach 16 roku życia. Mozna potem troche powiększyć za pomocą tabletek.

~kkmr

~kkmr

A jakie polecasz? No i na jakiej zasadzie działają takie tabletki? Bo coś mi jakoś trudno uwierzyć,ze za pomocą tabsów będe w stanie powiekszyć penisa.

~kastamor

~kastamor

Możesz wierzyć albo i nie wierzyć jednak mi sie udao. Niewiele ale jak zaczynałem brać to nie nastawiałem się na zbyt wiele bo nie wierzyłem trochę w ich działanie. Ale pomyślałem sobie zę sobie zamówię tak aby zobaczyc czy to działa czy nie. Nie chciałem potem się zastanawiać co by było gdyby. NO i przyszły i na początku był zawód bo poza trochę lepszą ochotą na seks i polepszeniem erekcji nie widziałem zbyt wiele,jednak potem wczytałem się w sieci i goście pisali że efekt pojawia sie dopiero po miesiącu brania, poza tym trzeba brać nie jedna ale dwie tabletki dziennie. Ogólnie takie tabletki maja w sobie L argininę, która napędza ilość krwi do ciał jamistych i te ciała jamiste się powiekszają. Brałem penis complete, to tabletki z tych droższych ale pomyślałem sobie, że jak mam coś brać to niech będą to dobre w składzie tabletki.

~Kastamor

~Kastamor

4 miesiące prawie, w drugim miesiacu był efekt, w 3 najlepszy, w 4 zwolniło bo przecież członek nie będzie rósł cały czas.

~kkmr

~kkmr

A jakieś efekty uboczne? Widziałeś? Sam zastanawiam się nad tabletkami ale trochę obawiam się, że coś takiego mogłoby mi zaszkodzić.

~kastamor

~kastamor

Nie wiem czy było to spowodowane akurat tabletkami ale widziałem zwiększenie niespodziewanych erekcji w pierwszym miesiącu brania. Podejrzewam, ze to właśnie tabletki tak zadziałały. Po prostu nie wiedziałem kiedy stanie i bywało, ze w sytuacjach w których tego nie chciałem. Minęło i w drugim miesiącu nie miałem żadnych takich niespodzianek .A tak to innych nie zauważyłem.

~koleś 17

~koleś 17

idealny rozmiar dla kozy mojej babuni. Pszyjeć dunos to jom dom na noc za 10$. Podej komórke to sie umówimy i pszijade po cie bryckom