Skocz do zawartości
Forum

Gdzie powinno się aplikować feromony


Gość Servers

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem sie dowiedzieć gdzie najlepiej aplikować feromony. Sprawiłem sobie Pheromone essence ale na opakowaniu nie jest napisane jak powinno się je aplikować ani w jakiej ilosci.
Jak Wy robicie? I jak dobieracie ilość?

Odnośnik do komentarza

Najlepiej szyja lub za uszami. Ja czasami smaruję sobie fero pod nosem gdzieś tam po prostu wyczytałem że tak można. Jeśli chodzi o ilości to trzeba eksperymentować i samodzielnie dobrać sobie odpowiednia dawkę. Jednak polecam zaczynać na pewno od mniejszych dawek a nie od razu lać na siebie połowę butelki.

Odnośnik do komentarza

Tak myślałem, dzisiaj dałam sobie dwie krople i właśnie siedzę w pracy. Nie wiem czy jest to efekt placebo czy nie ale od razu dziewczyny w robocie jakieś takie przyjemniejsze. Muszę jednak poczekać aby zobaczyć czy jest to prawda czy nie.

Odnośnik do komentarza

Działanie feromonów, te pozytywne można odczuć już po pierwszym użyciu tak wiec byc może coś w tym jest. Ale podobnie można odczuć ich działanie negatywne. Nie powinno sie ich na pewno przedawkować bo ludzie będą od Ciebie uciekali. Akurat pheromone essence należą do mocniejszych feromonów jakie można sobie sprawić tak więc być moze faktycznie zobaczyłeś pierwsze efekty działania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...