Skocz do zawartości
Forum

Mój pierwszy wibrator


Gość loja

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę przyznać, że mam ogromny problem z wyborem. Modeli jest tysiące, tak samo jak sklepów internetowych. Wiem, że na pewno chcę "króliczka" niezbyt dużego. Nie znam się niestety ani na firmach ani nie znam sprawdzonych sklepów. Kiedy już znalazłam coś co myślałam, że kupię to skopiowałam nazwę modelu i wkleiłam w przeglądarkę google żeby sprawdzić ewentualne opinie na jego temat. Opinii nie znalazłam jednak zobaczyłam, że np na allegro sprzedają go za 150zł taniej. Nie mam zbyt dużego zaufania do allegro, obawiam się, że trafię na jakieś podróbki itp, jednak mimo wszystko zaszczepiła mi się myśl, że mogę przepłacić za coś co nie jest tego warte... Pomocy

Odnośnik do komentarza
Gość basia 19

na cholerę ci jakiś tam wibrator? Najhigieniczniejszym , najbezpieczniejszym jest palec serdeczny umytej dłoni i czysta po umyciu cipka. Ponieważ masturbacja kobieca polega na delikatnym pocieraniu łechtaczki i punktu G, to, żeby nie uszkodzić śluzówki należy zastosować żel,poślizgowy, najlepiej KY. Po całej zabawie zwieńczonej orgazmem należy umyć i cipkę i ręce, a cipkę hartować zimną wodą.

Odnośnik do komentarza

zapraszamy na strone rose69.pl i kontakt z nami kontakt@rose69.pl pomożemy w wyborze odpowiedniego sprzetu. Gadżetów jest naprawde dużo na rynku oprócz oczywiście ogromnej przyjemnośći przynoszą też ulge w wielu problemach nawet z mięśniami dna miednicy. Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy
prosimy napisać że jesteście z forum to gwarantujemy rabat

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...