Forum Seks

Penilarge na powiększenie penisa

~Gypsyy

~Gypsyy

Ciekaw jestem czy faktycznie tabletki moga powodowac powiekszenie penisa osobiscie marnie to widze jednak na niektorych forach ludzie sobie chwala , co wy o ty myslicie ktos moze probował ?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~closiak

~closiak

No coz. Nie spodziewaj się powiekszenia takiego jak przy operacji. Powiększenie przy tabletkach jest ale na długość max 2-3 cm.Na grubośc jakiś 1 cm. Penis nie powiekszy Ci się jak w reklamie o 8 cm. Stosowałem i trochę bylem zawiedziony w pierwszym miesiącu bo efektu nie bylo. Efekt był w drugim i trzecim miesiącu. Penis się powiekszal. Warto jest w tych miesiacach stosować żel do penisa aby nie powstały rozstępy ( są pakiety penilarge, w których jest dokładany).
Wiele zależy równiez od tego jak przyjmujesz. Trzeba spiąć pośladki i przyjmować codziennie.

~mover

~mover

Akurat penilarge są jednymi z lepszych. Jest ich wiele. Co do penilarge to są na tyle bezpieczne, że są dopuszczone przez polski rejestr farmaceutyczny tak wiec jeśli już chcesz wypróbować jak na powiekszenie penisa działaja tabletki to w przypadku tych masz pewnonść, że są bezpieczne.

~Staszeck

~Staszeck

A warto jest może dokupować do tabletek penilarge ich żel? Ewentualnie jakąś pompkę alby wspomóc działanie? Będą lepsze efekty?

~mover

~mover

Żel penilarge warto jest kupić ale nie z racji powiekszenia ale z racji tego,ze jak penis się powieksza to automatycznie skóra może nie wytrzymywać takiegorozciągania i mogą Ci się pojawić rozstępy. Jak będziesz stosował żęl to tych rozstępów będzie mniej. Zresztą często jest dołączany do tabletek za free. Jesli chodzi o pompkę to nie wiem. Niektorzy piszą, ze warto. Mi tam wystarczyła sama kuracja.

~mover

~mover

U mnie 2,5 na długości oraz 2 na grubości. Chociaż wszystko zależy tak naprawdę od konkretnego faceta. Słyszałem, że u niektórych powiekszenie jest o wiele większe. Uzyskują centrymetr więcej. Wydaje mi się,ze wszystko zależy tutaj od cech osobniczych.

~Gypsyy

~Gypsyy

Oki dzięki za info warto sprobować , bo zaszkodzić raczej nie zaszkodzi w końcu to same zioła