Skocz do zawartości
Forum

Penilarge na powiększenie penisa


Gość Gypsyy

Rekomendowane odpowiedzi

No coz. Nie spodziewaj się powiekszenia takiego jak przy operacji. Powiększenie przy tabletkach jest ale na długość max 2-3 cm.Na grubośc jakiś 1 cm. Penis nie powiekszy Ci się jak w reklamie o 8 cm. Stosowałem i trochę bylem zawiedziony w pierwszym miesiącu bo efektu nie bylo. Efekt był w drugim i trzecim miesiącu. Penis się powiekszal. Warto jest w tych miesiacach stosować żel do penisa aby nie powstały rozstępy ( są pakiety penilarge, w których jest dokładany).
Wiele zależy równiez od tego jak przyjmujesz. Trzeba spiąć pośladki i przyjmować codziennie.

Odnośnik do komentarza

Akurat penilarge są jednymi z lepszych. Jest ich wiele. Co do penilarge to są na tyle bezpieczne, że są dopuszczone przez polski rejestr farmaceutyczny tak wiec jeśli już chcesz wypróbować jak na powiekszenie penisa działaja tabletki to w przypadku tych masz pewnonść, że są bezpieczne.

Odnośnik do komentarza

Żel penilarge warto jest kupić ale nie z racji powiekszenia ale z racji tego,ze jak penis się powieksza to automatycznie skóra może nie wytrzymywać takiegorozciągania i mogą Ci się pojawić rozstępy. Jak będziesz stosował żęl to tych rozstępów będzie mniej. Zresztą często jest dołączany do tabletek za free. Jesli chodzi o pompkę to nie wiem. Niektorzy piszą, ze warto. Mi tam wystarczyła sama kuracja.

Odnośnik do komentarza

U mnie 2,5 na długości oraz 2 na grubości. Chociaż wszystko zależy tak naprawdę od konkretnego faceta. Słyszałem, że u niektórych powiekszenie jest o wiele większe. Uzyskują centrymetr więcej. Wydaje mi się,ze wszystko zależy tutaj od cech osobniczych.

Odnośnik do komentarza

Nie musisz kupować. Tak jak tutaj poisali juz zel jest zabezpieczeniem przed powstawaniem rozstepów na penisie jak powiekszenie nastepuje. Bez stosowania mogą Ci się pojawić (nie jest to jednak groźne, raczej niewielki defekt wyglądu).Poza tym po jednym opakowaniu nie zobaczysz jakiegoś tam super dzialania. Działanie jest po miesiacu jak skończy Ci si e pierwsze opakowanie ale będzie raczej efekt z erekcjami, na powiekszenie jeszcze za wcześnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...