Forum Seks

Bezpieczny seks również podczas owulacji

~Flora89

~Flora89

Lekarz ostatnio zainteresował mnie przedmiotem, który można stosować zamiast zwykłej prezerwatywy no i tabletek hormonalnych- jako jej alternatywę. Jest to diafragma caya. Postanowiłam spróbować, i początkowo byłam sceptyczna, ale teraz uważam że jest to bardzo fajna forma antykoncepcji. Zakłada się ją w łatwy sposób- nie trzeba iść do lekarza, jak np w przypadku krążków czy spirali. Wyjmuje się równie łatwo, no i najważniejsze, że dostosowuje się do kształtu ciała i nie jest odczuwalna nawet przy długotrwałej i intensywnej penetracji- wiadomo różnie bywa podczas seksu. Daje również duże poczucie bezpieczeństwa bo stosuje się ją razem z żelem antykoncepcyjnym.A kupiłam ja na stronie naturalnaplodnosc.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~tralalala21

~tralalala21

najbezpieczniejszym seksem podczas dni płodnych jest szklunko zimnej wody zamiost!!!!!!! buaaahhhhaaa ciemnioki.

~tralalala21

~tralalala21

podczas owulacji szyjka macicy zamienia się w pompę ssącą, która tak się cieszy, że zdolna jest wyssać plemnika z kałuży spermy wylanej zamiast do cipy na brzuch kobiety.

~Flora89

~Flora89

ostatnio spróbowałam innego przedmiotu. Było fajnie, ale do czasu. Posłuchajcie:
Surogat
Wykład skończony dziewiąta godzina, profesor ginekologii poczyna. Sala jest pełna, przeszło stu studentów, bo na ginekologii nie brak jest ciekawych momentów. Punkt pierwszy. Wchodzi sobie zuch dziewczyna, lat dwadzieścia kilka, na imię jej było Kręcityłek Florcia. Profesor pyta jakie pani ma życzenia, bo z twarzy, to nie patrzą żadne jej cierpienia. Dziewczyna: och panie profesorze, jakieś nieszczęście się stało, ja tam w środku czuję jakieś obce ciało. Profesor: niech pani natychmiast zdejmie wierzchnią część ubrania i na tym łóżku, czyli kozetce legnie do badania. Zrobiła. Och co za biust, co za uda, a w gęstwinie do połowy widać dworzec podjazdowy. Profesor palec wkłada, chwilę bada, potem jednego z uczni przywołuje i rzecze: no niech pan zbada, co pan czuje. Student zbadał i rzekł: przy tylnej ścianie jest jakiś silny opór, jakieś ciało jest wciśnięte, które natychmiast musi być wyjęte. Profesor: niech pan natychmiast otwór ten rozszerzy i pincetami wyjmie stamtąd co tam nie należy. Po chwili student wyciąga z otworu zdumiony, taki kawał kiełbachy suszonej. Profesor rubasznik, znany ze swej dobroci, ociera czoło co mu się zawsze poci, klepie swą pacjentkę po tylnej części ciała na której się siada i tak do niej powiada: panno Floro, niechże pani parę z ust puści, jakże to ono wlazło do owych czeluści. Flora czym prędzej z kozetki zeskoczyła, co żywo swe ciało okryła i rzecze: panie profesorze, każdy śmiertelnik robi co może, by sobie uprzyjemnić życia chwile i do mnie szczęście uśmiechało się mile. Byłam pieszczona, czyli pieprzona od nocy wczesnej do późnego rana. Aż wreszcie prysnął ten miłości czar i pozostał w sercu nieustanny żal. Gdy kobieta jest jeszcze sama i zamknięta w żądzy bramach, nie ma chęci ni ochoty do przemiłej tej roboty. Ale gdy już raz tam jakiś robak, w postaci takiego wielkiego palanta tam wlazł, to, gdy kobieta długo pości, budzą się w niej namiętności. I mnie żądza porywała, by wypełnić lukę ciała. Zwierzyłam się memu bratu, a on na to krótko węzłowato: siostro, użyj surogatu. Jak powiedział uczyniłam, za kiełbaskę uchwyciłam, i tak w ciszy samotności, łagodziłam namiętności. Aż raz będąc podniecona, a w dodatku wygłodzona, nazbyt silne były ruchy i złamał się surogat kruchy; i po tej fatalnej nocy przyszłam szukać tu pomocy. Z ust doktora uśmiech spływa i do Florci się odzywa: niech pani powie swemu bratu, że nie potrzeba surogatu, tylu mężczyzn jest na świecie, który każdy da kobiecie, czego ona pilnie szuka i wypełni się jej luka. Spójrz pani tu po sali ilu studentów się pali, do tych piersi, ust spragnionych; niech pani jednego ze zgromadzonych wybierze, a on już się zajmie panią szczerze. I jeszcze jedno: korzyści wiele, nic się nie złamie i nie utkwi w ciele. Flora wdzięczna, rady profesora posłuchała i odtąd tylko żywe kiełbachy jadała, nigdy nie była zła ani ponura, odrzuciła surogaty mówiąc co natura to natura.Flora

~Nala21

~Nala21

Diafgragma Caya i dla mnie jest świetnym rozwiązaniem, bardzo byłam zaskoczona, ale spełnia swoje funkcje i nie wpływa w żaden negatywny sposób na organizm :) też stosuje z Caya żelem z naturalna-plodnosc.pl

~Natascha87

~Natascha87

Ja również stosuje diafragmę caya i żel plemnikobójczy. Super sprawa i alternatywa dla tabletek. Też ją kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

~Ela444

~Ela444

Rzeczywiście to dobry sposób, jestem pozytywnie zaskoczona. Mąż zamówić mi Diafragmę z naturalna-plodnosc.pl bo mieliśmy różne przygody z prezerwatywami, teraz wiem że nas seks jest bezpieczny.

~Milena150

~Milena150

Ja również używam diafragme caya i jestem z niej bardzo zadowolona, również zamówiłam poprzez stronę naturalnaplodnosc.

~mimo wszystko

~mimo wszystko

w tym okresie/płodne, najwygodniejsza najbezpieczniejsza jest globulka Oval Patentex i prezerwatywa, a w dniach niepłodnych sama globulka.

~Alicja34

~Alicja34

Żadnej chemii, tylko można zdrowie stracić od kombinowania. U mnie diafragma się sprawdza, jest bezpieczna, wygodna, łatwa w obsłudze. Wydaje mi się,że to świetne rozwiązanie dla nowoczesnych kobiet pragnących zdrowia, bezpieczeństwa i przyjemności.

~klassa

~klassa

Tak, sprawdza się ale nie chroni przed zakażeniem hpv, więc jeśli podejrzewasz że zaraziłaś się tym wirusem może się go pozbyć dzięki papilocare

~kamila909

~kamila909

jak bezpieczny seks to tylko i wyłącznie moim zdaniem z odpowiednia antykoncepcją, ja stosuję ultralekką vines i jest ok. Zero skutków ubocznych i okres mniej bolesny

~kamila909

~kamila909

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 15-stą wiosnę i pod stanikiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag. Kamila