Forum Seks

Brak ochoty na seks u obojga partnerów

~Tolletka

~Tolletka

Witam,
oboje jesteśmy młodzi, ja 22 lata, partner 26. Jesteśmy ze sobą 2 lata, 5 miesięcy temu na świecie pojawiło się Nasze dziecko. Od pewnego czasu pojawiły się problemy ze współżyciem, u partnera po większości stosunków pojawiało się coś w stylu grzybicy w miejscu intymnym, u mnie zero jakichkolwiek objawów. Lekarz rodzinny przepisał tabletki dla Nas obojga na zwalczenie tego - rezultatu brak.
Oprócz tego partner znacznie stracił ochotę na seks, brak erekcji co wcześniej nigdy nie występowało.
Od jakiegoś miesiąca ze mną dzieje się to samo,brak ochoty,brak jakichkolwiek bodźców. Nie jesteśmy jakoś szczególnie mocno zmęczeni, mimo to kochamy się raz w miesiącu, gdzie jeszcze nie dawno mogliśmy robić to 3 razy dziennie. Podświadomie chcielibyśmy się kochać ale na ,,zewnątrz* totalny brak ochoty.
Co robić? Jakiś specjalista ? Rozwiązanie ?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Zośka aseksualna

~Zośka aseksualna

Nie każdy musi sie pierd.....ć,na dupie świat nie stoi,jeżeli jest zgodność charakterów i ludzie się dogadują to warto być razem tym bardziej że jest dziecko.Ja nie robie tego 40 lat i żyje.

~jutki

~jutki

Możesz napisac jakie tabletki polecił Ci lekarz?
Moj facet miał zawsze ochotę na seks ale sama miałam pewną chwilę, w której odechciało mi sie wszelkich igraszek i moja ginekolożka poleciła mi libido therapy. Poczxatkowo podeszłam do tego jak do jeża , nie wierzyłam ;) Ale tabletki bardzo pomogły,

~max851

~max851

Tez chętnie się dowiem więcej na ten temat. Proszę o wskazówki i porady. Będzie to cenne dla mnie i ułatwi mi sprawę ?Kązda wskazówka na wagę złota. Z góry dzieckuję

~odpowiedź

~odpowiedź

na grzybicę penisa moczenie go w letnim wywarze kory z dębu + maść przeciwgrzybicza przepisana przez lekarza, a nawet antybiotyk, ale po zrobieniu posiewu i antybiogramu.. Na chęć do seksu: zdrowy tryb życia: prawidłowe odżywianie, odpoczynek, najlepiej rekreacyjny, wygodne łóżko, lampka koniaku, nastrojowa muzyka, świece, delikatne porno z sapaniem.

~Tolletka

~Tolletka

Mamusia mówi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 22-gą wiosnę i pod staniczkiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.

~Zośka aseksualna

~Zośka aseksualna

ale 40. lat temu było tak jak w liście:
Na pewno jesteś na mnie rozgniewana, bo drugi tydzień już uchodzi, a ja nie piszę jak mi się powodzi. Sądzę, że nie zrozumie twoja główka mała, gdy tylko się dowiesz żem Witkowi dała. Po hucznym weselu i całej zabawie, gdy tylko trzech zostało w bawialni, Witek mię pod rękę wiódł do sypialni. Podszedł do mnie mój kochany, i szepnął do uszka czule: ach połóż się kochanie. Zgasił światło, bo się rumieniłam, zaczął ściągać spodnie i koszulę, ja też szybciutko wszystko z siebie ściągałam, aż w samej haleczce się ostałam.
Wicio, ach chodź mój skarbie kochany, przytulił się do mnie czule, legł na moim ciele, że oddechu nie stało mi wiele. Rozłożył mi nogi a ja ciągle jakiś przedmiot odpychałam jak diabła z rogami. Czułam jak owe narzędzie coś szuka, dotyka mnie wszędzie. Aż wreszcie znalazł, tam gdzie otwarte ciało, tam się wpakowało i nagle czuję jak owe narzędzie ubodło mnie jak diabeł rogami. Wtedy Witka objęłam nogami, krzycząc jeszcze, jeszcze mój kochany. Wicio szybciej zaczął pracować i swój koniec do dziurki pakować, i tak się rozczuliliśmy jak tłok samochodu, jak Wicio do przodu, to i ja do przodu oczywiście dupkę swą cofałam sprężyście. Po chwili tarcia, przyznam rozkosznego, pod dupką poczułam coś mokrego. Witek chwilę sapał, odsunął się i leżał nieruchomo bezładnie, ja wtedy do swej rączki wzięłam, ten twardy instrument, co się tak go bałam. I nagle ożył, wtedy go ostrożnie do swej dziurki przytknęłam, i Wicio znów zaczął pracować i swojego siurka do dziurki pakować. I tak żeśmy 10 razy powtarzali, choć ja chciałam jeszcze Witek nie mógł dalej. Dzisiaj już z samego rana proszę Witka by czym prędzej kładł się między me kolana. Jego szept, pieszczoty ciągle w myśli knuję, i choć jego przy mnie nie ma, miłość w myśli czuję, a tego Tobie z całego serca koleżanka życzy. Zosia

~Zośka aseksualna

~Zośka aseksualna

poniewasz chłopa jusz niemam, a cipa domaga się rżnięcia, to sonsiatka poradziła mi żeby zaspokoić się surogatem. Posłuchajcie jaki był efekt:
Surogat
Wykład skończony dziewiąta godzina, profesor ginekologii poczyna. Sala jest pełna, przeszło stu studentów, bo na ginekologii nie brak jest ciekawych momentów. Punkt pierwszy. Wchodzi sobie zuch dziewczyna, lat dwadzieścia kilka, na imię jej było Kręcityłek Zosia. Profesor pyta jakie pani ma życzenia, bo z twarzy, to nie patrzą żadne jej cierpienia. Dziewczyna: och panie profesorze, jakieś nieszczęście się stało, ja tam w środku czuję jakieś obce ciało. Profesor: niech pani natychmiast zdejmie wierzchnią część ubrania i na tym łóżku, czyli kozetce legnie do badania. Zrobiła. Och co za biust, co za uda, a w gęstwinie do połowy widać dworzec podjazdowy. Profesor palec wkłada, chwilę bada, potem jednego z uczni przywołuje i rzecze: no niech pan zbada, co pan czuje. Student zbadał i rzekł: przy tylnej ścianie jest jakiś silny opór, jakieś ciało jest wciśnięte, które natychmiast musi być wyjęte. Profesor: niech pan natychmiast otwór ten rozszerzy i pincetami wyjmie stamtąd co tam nie należy. Po chwili student wyciąga z otworu zdumiony, taki kawał kiełbachy suszonej. Profesor rubasznik, znany ze swej dobroci, ociera czoło co mu się zawsze poci, klepie swą pacjentkę po tylnej części ciała na której się siada i tak do niej powiada: panno Zosiu, niechże pani parę z ust puści, jakże to ono wlazło do owych czeluści. Milka czym prędzej z kozetki zeskoczyła, co żywo swe ciało okryła i rzecze: panie profesorze, każdy śmiertelnik robi co może, by sobie uprzyjemnić życia chwile i do mnie szczęście uśmiechało się mile. Byłam pieszczona, czyli pieprzona od nocy wczesnej do późnego rana. Aż wreszcie prysnął ten miłości czar i pozostał w sercu nieustanny żal. Gdy kobieta jest jeszcze sama i zamknięta w żądzy bramach, nie ma chęci ni ochoty do przemiłej tej roboty. Ale gdy już raz tam jakiś robak, w postaci takiego wielkiego palanta tam wlazł, to, gdy kobieta długo pości, budzą się w niej namiętności. I mnie żądza porywała, by wypełnić lukę ciała. Zwierzyłam się memu bratu, a on na to krótko węzłowato: siostro, użyj surogatu. Jak powiedział uczyniłam, za kiełbaskę uchwyciłam, i tak w ciszy samotności, łagodziłam namiętności. Aż raz będąc podniecona, a w dodatku wygłodzona, nazbyt silne były ruchy i złamał się surogat kruchy; i po tej fatalnej nocy przyszłam szukać tu pomocy. Z ust doktora uśmiech spływa i do Zosi się odzywa: niech pani powie swemu bratu, że nie potrzeba surogatu, tylu mężczyzn jest na świecie, który każdy da kobiecie, czego ona pilnie szuka i wypełni się jej luka. Spójrz pani tu po sali ilu studentów się pali, do tych piersi, ust spragnionych; niech pani jednego ze zgromadzonych wybierze, a on już się zajmie panią szczerze. I jeszcze jedno: korzyści wiele, nic się nie złamie i nie utkwi w ciele. Zosia wdzięczna, rady profesora posłuchała i odtąd tylko żywe kiełbachy jadała, nigdy nie była zła ani ponura, odrzuciła surogaty mówiąc co natura to natura.

~Zośka aseksualna

~Zośka aseksualna

gdzie taką suchą kiełbasę morzna dostać/kupić? Dzienkójem za odpowieć.

~jutki

~jutki

No to kiepskie Ci tabletki przypisał. Brałam je przez jakiś czas, potem libido therapy i o ile w przypadku asequrelli róznicy nie było, to w przypadku libido therapy diametralna. Na plus oczywiście.

~gabine

~gabine

Mogę Ci polecić dobre tabletki dla mężczyzn. Nazywają się cum on: w składze mają duże zawartości L argininy. Ich działanie sprawia,ze polepsza się ogólna kondycja, następuje lepsze ukrwienie narządów intymnych. Wytrysk i erekcja są większe. Polecam spróbować.
Problem może być również ten,że dotknęła Was oboje rutyna. Polecam bawić się seksem. Kupić sobie jakieś zabawki erotyczne, może jakieś żele. Seks przez wiele lat z jedną osobą jest wyzwaniem i ciągle trzeba stosować czegoś nowego aby się to nie znudziło.