Skocz do zawartości
Forum

Jakie prezerwatywy i żele wydłużające stosunek


Gość grubsiak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grubsiak

Witam. Mam pytanie.
Stosując prezerwatywy lub żele ( maści ) przedłuzające stosunek wiadomo znieczulam członek ale mam pytanie czy jeśli dochodzi do stosunku to maść lub zel który wtarłem w członka nie spowoduje tez znieczulenia pochwy u partnerki ?
Ostatnio zastosowałem prezerwatywe durex performa. Ona ma srodku środek opóżniający wytrysk. Czy jak po np. 3 minutach zdejme prezerwatywe i wejdę w partnerke to też przenoszę na jej scianki ten środek ?

Odnośnik do komentarza

Znieczulisz niestety. Środek w tych prezerwatywach jest w formie lepiącej się maści. Tak wiec jak zdejmiesz gumę to Twój penis będzie się lepił i tym samym znieczulisz partnerkę. Jeśli uzywasz tego typu prezerwatyw to najlepiej jest ich nie zdejmować do konca stosunku.
Jesli nie chcesz mieć pomiędzy sobą a partnerką gumy to kup sobie chusteczki oc wipes. Sa nasączone rzadszym płynem i wchłaniają sie. Tak więc potem jak współżyjesz z partnerką to nie będziesz jej znieczulał (rzecz jasna trzeba pozekać 2-3 minuty aż sie to wchłonie). Minus jest taki,że trzeba to zamówić przez internet i nie są tak dostępne szeroko jak prezerwatywy.

Odnośnik do komentarza

Ekspertem nie jestem, ale prawdopodobnie tak. Tyle,że dla mnie chusteczki są o wiele wygodniejsze. spray to dość spora butelka i nie będziesz go wiecznie tachał ze sobą ( nigdy w końcu nie wiesz kiedy będzie stosunek). A tak możesz mieć takie chusteczki zawsze ze sobą w portfelu bo zajmują o wiele mniej miejsca.

Odnośnik do komentarza
Gość wulkanizator33

Produkuję na zamówienie prezerwatywy z dętki samochodowej. Ręczę przedłużenie stosunku nawet o kilkanaście godzin, oczywiście po zdjęciu gumy z penisa i dokończeniu dłonią kobiety.Na żel poślizgowy polecam towot traktorowy Ił 45

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...