Forum Seks

Skuteczna metoda na powiększenie penisa

~Morfeusz

~Morfeusz

Witam!
Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje skuteczna metoda na powiększenie penisa i czy to jest nieodwracalny proces czy krótkotrwały..?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

karolinexxx

karolinexxx

ponoć jest cos takiego jak pompka do penisa ale to bardziej krótkotrwałe bo z długotrwałych tom operacja chybaze hormonalnie mozna go jakos powiększyć ale to musiałbys sobie zrobić najpierw badania hormonów testosteronu itd.

--

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

15 karolinexxx Kobieta, 32 lata, Karolkowo
~nikki

~nikki

Matko, co to z tym powiekszaniem penisa jest... na różnych forach widziałam już setki takich wątków. Czy facetom naprawde aż tak przeszkadza ich rozmiar? Wolą faszerować się jakimiś podejrzanymi środkami albo poddawać podejrzanym zabiegom? No bo jak taka pompka działa? Rozciąga penisa? Przeciez w trakcie takiego procesu można go uszkodzić. I dopiero będzie bieda. Panowie, serio, w zdecydowanej większości kobietom nie przeszkadza Wasz rozmiar, bo to naprawde nie chodzi o rozmiar. Popracujcie nad technikami udanego seksu, bo duży penis wcale tego nie gwarantuje. Co więcej, za duży jest problemem w tych sprawach...

~Kaja

~Kaja

jak ktoś ma małego to chce miec duzego proste kobiety tez powiekszaja sobie biust. ja mysle ze terapia hormonalna moze pomoc

dadaaria

dadaaria

najlepiej jakbys poradził się albo urologa ktory powie czy jest szansa na powiekszenie dzieki hormonom a jak nie to chirurg plastyczny tylko zastanow sie czy Cie to nie przeraza bo ja bym sie bała

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 30 lat, gdzieś pod Wawą
~nikki

~nikki

Kobiety tez niepotrzebnie powiększają sobie biust. Robią to ze złych powodów w zdecydowanej większości przypadków. Przecież każdy biust jest fajny, jesli jest zadbany. Tak samo wg mnie nie ma sensu powiększac sobie penis. Jesli u kogoś samoocena zalezy od długości jego penisa to kiepska sprawa...

muszka19

muszka19

nie samoocena ale jak uprawia sex a kobieta pyta czy juz wszedl to z deka problem bo kumpela mówiła, ze sciaga majtasy facetowi a tam normalnie kabanosik!!! nie dosc ze chudziutki to krociutki az sie przestraszyła!! w takich sytuacjach nic dziwnego ze facetowi zalezy, kobietom tez jak mają piersi mniejsze niż ich facet. ja to rozumiem, jesli to ma pooprawic ich samopoczucie i sprawić że będa szczęsliwsze to powinny to robić!!!!!!!!!!

18 muszka19 Kobieta, 25 lat, Katowice
~nikki

~nikki

Muszka tylko, że problem polega n tym, że penisy i piersi to powiększają sobie ludzie, którzy wcale tego nie potrzebują, bo mają najnormalniejsze organy.

Niech się wypowie założyciel wątku ile on ma tam tych cm i sie okaże czy rzeczywiście potrzebuje powiększenia.

liryka

liryka

dla mnie nie ma takiej potrzeby aby mój facet poprawiał sobie swojego penisa, przecież skoro z nim jestem to akceptuje go takiego jakim jestem.

131 liryka Kobieta, 32 lata, Janów lubelski
karolinexxx

karolinexxx

Morfeusz chcesz to zrobic dla siebie czy dla kobiety ?

--

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

15 karolinexxx Kobieta, 32 lata, Karolkowo
~Zaza

~Zaza

nie rozmiar różdżki się liczy tylko to jak nią czarujesz:)

dadaaria

dadaaria

lol dobre, ale nie oszukujmy sie za mały nie przynosi takich efektow,kolezanka mowila ze kiedys miala faceta ktory mial penisa jak palec wskazujacy.......

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 30 lat, gdzieś pod Wawą
Lek. Anna Syrkiewicz

Lek. Anna Syrkiewicz

Odpowiedź eksperta

Nie ma skutecznej, trwałej metody na powiększenie penisa. Wspomniane pompki mają działanie krótkotrwałe i nie są zbytnio polecane przez panów, mogących osiągać pełen wzwód (pierwotne zastosowanie pompek polegało na poprawie jakości wzwodu).

41 lek-anna-syrkiewicz Kobieta, 33 lata, Warszawa
~Ya...aa

~Ya...aa

Witam, od pewnego czasu zastanawiam się nad powiększeniem penisa (11-12 cm zależy jak mierzę) za pomocą tzw. ekstendera, Andropenis Gold. Na różnych forach znalazłem baardzo sprzeczne opinie. Czy to urządzenie jest w jakimkolwiek stopniu skuteczne? Czy to tylko jedno wielkie oszustwo? Jakie mogą być skutki uboczne? Na jaki efekt realnie mogę liczyć i w jakim okresie czasu?

~Mintainindo

~Mintainindo

Witam
Mam 19 lat a długość mojego penisa jak dla mnie jest zatrważająca w moim wieku gdyż w spoczynku ma on 3cm a w zwodzie około 8cm. Wcześniej się tym nie przejmowałem, ale mam dziewczynę która narobiła mi kompleksów i nie chce się przed nią zbłaźnić gdy dojdzie do zbliżenia. Wiem że można z tym żyć i wystarczy to zaakceptować... Ale jestem dość sentymentalny i byłby to dla mnie duży cios gdyby moja partnerka mnie z tego powodu wyśmiała i odeszła... Czy można coś na to poradzić? Czekam na odzew.

~takitamktos

~takitamktos

No tak moze nie jest to zbyt duza wielkosc ale nie jest zle. A wiec tak jesli boisz sie ze dziewczyna cie z tego powodu wysmieje to nie spiesz sie ze stosunkami itp, poczekaj az bezdiesz wiedzial ze cie kocha a wtedy osoba ktora kocha napewno nie wysmieje a zrozumie :) dodatkowo nie tylko wielkosc ma znaczenie a to co potrafisz, nawet te 9cm wystarczy aby dogodzic kobiecie, dodatkowo masz jeszcze palce jezyk wszystko, tak wiec jesli rozegrasz to odpowiednio to nie bedzie wielkosc miala znaczenia :)

Adam2117

Adam2117

Tabletki na powiększenie penisa - xtrasize.pl Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.

100926 adam2117 Mężczyzna, 45 lat, Warshawa
~Kyy

~Kyy

Witam. Mam 15 lat i moj penis wg. mnie nie jest duzy ma zaledwie 4 cm w spoczynku a 7.5 w zwodzie czy to normalne? Mam 158 cm wzrostu i waze 72 kg

~ryszard2

~ryszard2

Nie ma żadnego sposobu na wydłużenie penisa, tak samo jak nie ma sposobu na wydłużenie szyi czy choćby palców u nóg! Poczytajcie sobie prof. Lwa-Starowicza, który całe zagadnienie dokładnie wyjaśnia.