Forum Seks

Jak zwiększyć wytrysk

~memorio

~memorio

Panowie są może jakieś sposoby na zwiększenie wytrysku? Sam mam 30 lat i zauwazyłem od jakiegoś czasu,ze erekcja u mnie jest znacznie słabsza. Wytrysk równiez nie jest tak mocny i ma mniejsza objętosć. Rozumiem,ze każdy się zmienia z wiekiem. Starzejemy się i te sprawy ale nie jestem jeszcze stary, w tym wieku raczej nie powinno być takich problemów. Dodam,że ze zdrowiem wszystko jest ok bo robiłem badania pól roku temu ( nawet hormony sobie przebadałem z ciekawości).

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~AndrzejU11

~AndrzejU11

W moim przyapdku bardzo pomogło zastosowna ie IQman, po tych tabletkach seks znów stał się dla mnie pięknym przeżyciem

~do Andrzeja

~do Andrzeja

~AndrzejU11
W moim przyapdku bardzo pomogło zastosowna ie IQman, po tych tabletkach seks znów stał się dla mnie pięknym przeżyciem

fFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Czy ty tabletki są w aptece?

~later

~later

Na pewno należałoby zmienić tryb życia, czyli więcej ruchu, sportu. Kolejne kwestie to odżywianie. Nie powinno być zbyt ciężkie. Poczytaj sobie co należy jeść, aby jak najdłużej zachować sprawność w tych sprawach. Jeżeli chodzi o środki, suplementację, to poczytaj sobie o Cum on. Dostępny jest bez recepty. Uzupełnia męską dietę o niezbędne elementy. Najlepiej zapoznać się po prostu ze składem i tyle.

~later

~later

Tak, przecież gdybym nie przyjmował, to nie pisałbym o nim :)
Akurat dobrze przerobiłem ten temat, i tego typu środki po prostu nie są tanie. Wynika to z faktu i konieczności zrobienia różnych testów zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży. Czy nie są szkodliwe dla zdrowia. Chodzi o uzyskanie tej pewności, a to nie jest tanie.

~Konrad23

~Konrad23

Moim zdaniem nie ma lepszego środka opóżniającego a równoczęnie zwiekszającego erekcją, jak iQman

~Leon40

~Leon40

jak dla mnie jednym z najskuteczniejszych sposobów na poprawienie i wytrysku i erekcji jest zastosowaniwe IQman. U mnie przynajmniej te tabletki się sprawdziły, jak żadne

~Kasandra32

~Kasandra32

Moim zdaniem nie ma lepszego środka jak IQman.Mąż go stosował i od tego czasu poprawa znacząca zarówno co do jego możliwości jak i moich doznań

~DariuszG2

~DariuszG2

Rozumiem że IQman jest wskazany osobom chcącym poprawić potencję, ale naprawdę uwążacie, że wielkość ma takie znaczenie?

~DariuszG33

~DariuszG33

Moim zdnaiem nie ma skuteczniejszegośrodka na poprawienie erekcji jak IQamn

Goblin29

Goblin29

Moim zdaniem, patrząc na to jakie miałem pod tym względem problemy, a jak dobrze jest teraz, to nie ma obecnie na rynku lepszego środka jak IQMan.

242641 goblin29 Mężczyzna, 39 lat, Wawka