Forum Seks

ciąża będąc dziewicą

Kurisu Makise

Kurisu Makise

Cześć,
Jestem dziewicą i niedawno próbowaliśmy z partnerem uprawiać seks. Do niczego nie doszło, skończyło się tylko na dotykaniu w miejscach intymnych. Partner miał prezerwatywę i mnie tam dotykał. Mam więc pytanie czy jest jakakolwiek szansa, że plemniki z jego jąder (o ile w ogóle tam były), albo z miejsca, gdzie nie było prezerwatywy mogły by mnie zapłodnić?
Czytałam na różnych forach, że jest to możliwe, ale nie zdarza się często.
Był to mój dzień niepłodny, ale mam nieregularne miesiączki, więc nie mam 100% pewności.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

213734 kurisu-makise Kobieta, 18 lat, Kraków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~do autorki i innych

~do autorki i innych

absolutnie nie ma szans na ciążę. Ale po chuj takie drażnienie organizmów, jak mogłaś se wsunąć do pochwy globulkę Oval Patentex i po 10 -ciu minutach mógł ci wsunąć gołego penisa do cipki, poszorować trochę aż byś osiągnęła orgazm i sam by się dopiero spuścił z przyjemnością obopólną. A tak, zamiast rozkoszy masz tylko debilne dylematy.
Poza tym co to za seks jak nie było ejakulacji i lubricatio? To taka sama przyjemność jak z drapania za uchem. Buuaaahhhaa ciemna babo.

~Do Autorki

~Do Autorki

widzę, że z anatomii jesteś tak ciemna, że myślisz o plemniku jak o chrabąszczu, którego widać, i który może wyfrunąć z czubka chuja lub środka pizdy. Otóż niedrogie cielę, plemnik jest tak mikroskopijny, że nie widać go gołym okiem, a w jednym ejakulacie jest ich aż > 200 mln. Notabene, wystarczy, że ci się spuści do dłoni, a ty takimi zaspermionymi paluchami, wsadzisz jeden palec do pizdy i możesz zajść w ciążę.

~Kuriisu Makise

~Kuriisu Makise

Mamusia mówi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 23-cią wiosnę i pod staniczkiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.