Skocz do zawartości
Forum

Przenoszenie zarazków drogą płciową


Gość Ciekawa1988

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ciekawa1988

Wpółżyję z moim chłopakiem, choć mam obawy, że mnie zdradza z dziewczyną chorą na nerki. Za każdym razem,gdy dochodzi do zbliżenia, to przez dwa-trzy dni mam obawy zapalenia pęcherza. Bolesny, częsty mocz - a raczej jego brak. Nigdy wcześniej to się nie zdarzyło. Czy możliwe, że takie 'wirusy' są przenoszone drogą płciową? Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość Dorotha120

Ja odkąd zaczęłam zabezpieczać się damską prezerwatywą pasante female to przestałam mieć różnego rodzaju zakażenia płciowe, nie mam stałego partnera więc taki rodzaj antykoncepcji daje mi duże poczucie niezależności co do zabezpieczania się, a kupuje ją na stronie naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza

Jest to na pewno jakieś rozwiązanie ale nieraz się nie uchronisz np przed zakażeniem wirusem hpv, mam go masa ludzi i nie jest on groźny jeśli nie przejdzie w tzw fazę przetrwałą. Na wszelki wypadek możesz stosować żel papilocare, działa zapobiegawczo ale też usuwa wirusa który już zadomowił się w okolicach szyjki macicy.

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autorki

Nie słyszałam o chorobie nerek w wyniku wirusów, a raczej zapaleniu nerek na tle bakteryjnym.
Co to za bakteria, to idź do laboratorium i zbadaj.
Moim zdaniem twój chłopak uprawia też anal i mógł cię zarazić bakteriami kałowymi. Najgorzej jak zarazi cię wirusem brodawczaka, który bytuje w okolicach odbytu, i będziesz wyglądać jak małpa, obrośnięta brązowymi brodawkami na twarzy.
A co, jesteś tak brzydka, że nie stać cię na normalnego faceta?

Odnośnik do komentarza
Gość Dorotha120

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 19-tą wiosnę i pod stanikiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag. Dorotha

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...