Forum Seks

Przenoszenie zarazków drogą płciową

~Ciekawa1988

~Ciekawa1988

Wpółżyję z moim chłopakiem, choć mam obawy, że mnie zdradza z dziewczyną chorą na nerki. Za każdym razem,gdy dochodzi do zbliżenia, to przez dwa-trzy dni mam obawy zapalenia pęcherza. Bolesny, częsty mocz - a raczej jego brak. Nigdy wcześniej to się nie zdarzyło. Czy możliwe, że takie 'wirusy' są przenoszone drogą płciową? Bardzo proszę o odpowiedź.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Dorotha120

~Dorotha120

Ja odkąd zaczęłam zabezpieczać się damską prezerwatywą pasante female to przestałam mieć różnego rodzaju zakażenia płciowe, nie mam stałego partnera więc taki rodzaj antykoncepcji daje mi duże poczucie niezależności co do zabezpieczania się, a kupuje ją na stronie naturalnaplodnosc.

~radomska

~radomska

Jest to na pewno jakieś rozwiązanie ale nieraz się nie uchronisz np przed zakażeniem wirusem hpv, mam go masa ludzi i nie jest on groźny jeśli nie przejdzie w tzw fazę przetrwałą. Na wszelki wypadek możesz stosować żel papilocare, działa zapobiegawczo ale też usuwa wirusa który już zadomowił się w okolicach szyjki macicy.

~Do Autorki

~Do Autorki

Nie słyszałam o chorobie nerek w wyniku wirusów, a raczej zapaleniu nerek na tle bakteryjnym.
Co to za bakteria, to idź do laboratorium i zbadaj.
Moim zdaniem twój chłopak uprawia też anal i mógł cię zarazić bakteriami kałowymi. Najgorzej jak zarazi cię wirusem brodawczaka, który bytuje w okolicach odbytu, i będziesz wyglądać jak małpa, obrośnięta brązowymi brodawkami na twarzy.
A co, jesteś tak brzydka, że nie stać cię na normalnego faceta?

~Dorotha120

~Dorotha120

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 19-tą wiosnę i pod stanikiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag. Dorotha

A-v-a-t-a-R

A-v-a-t-a-R

"Bytuje w okolicach odbytu" :-) Swoją drogą to szanuj się dziewczyno. Masz chłopaka o którym wiesz że cię zdradza i się na to godzisz. Jesteś więc dla niego zwykłym przedmiotem do zaspokajania jego potrzeb. A poczęstować cię może różnego rodzajem syfu z którego on się wyleczy a ty niekoniecznie.

255790 a-v-a-t-a-r Mężczyzna, 39 lat, Wrocław