Skocz do zawartości
Forum

Przedwczesny wytrysk


Gość clasik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem który nie daje mi spokoju... Byłem już z tym u urologa przepisał mi 5mg elicei dziennie. Ale potem poczytałem sobie o efektach ubocznych tego srodka i nie chcę go przyjmować. Szczególnie, że zdarza mi się wypić alkohol a czytałem sobie, ze z tym środkiem nie powinno sie absolutnie pić alkoholu. Jakie inne sposoby polecicie?

Odnośnik do komentarza

Dosć trudno bedzie Ci tutaj dać jakąkolwiek dobrą odpowiedź Miałeś przypisane leki przez swojego lekarza, które mogłyby zadziałac. Nie chcesz ich brać, nie jesteśmy tutaj lekarzami tak wiec nie wemy czmeu Ci lekarz przypsaił taki środek. W takim przypadku widzę tutaj dwa rozwiązania:
albo psychoterapia prowadzona przez psychologa
albo jakies ziołowe środki na wytrysk (dobrą opcją jest seria orgasm control) Poza tym czy próbowałes może ćwiczeń na przedwczesny wytrysk? Na przykład masturbacji. Poza tym zwykle ten drugi stosunek jest już o wiele dłuższy.

Odnośnik do komentarza

Jesli nie chcesz tak naprawdę brać tabletek polecam chusteczki Orgasm control .Sa to chusteczki, które są nasączone substancją która może lekko znieczulać członka i tym samym sprawiać, ze będziesz w stanie dłużej uprawiać seks.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...