Skocz do zawartości
Forum

Kompleks małego


BardzoMały

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to tak jak w temacie, mam zaraz 21lat, jestem przystojny, trochę wysportowany, koleżanek do łóżka nie brakuje ale wciąż jestem prawiczkiem, mam spory kompleks małego penisa, unikam bliższych spotkań dziewczynami ponieważ boję się ich reakcji jak zobaczą to co mam w spodniach, dochodzi do tego że niektóre myślą że jestem gejem, wiem że podobno rozmiar nie ma znaczenia ale pewność siebie już ją ma.
-
Podczas prysznicu zacząłem rozciągać swojego penisa poprzez jelqing około 50ciu powtórzeń co w sumie powoli daje malutkie rezultaty ale chyba powinienem robić to dłużej, na pewno jest twardszy i bardziej "żywy"
-
Zacząłem też się zastanawiać nad kupnem różnych pompek lub tabletek, większość z nich działa dosyć podobnie czyli zwiększając pompowanie krwi do penisa
-
Pompka: BathMate
Tabletki Penilarge / Member XXL
-
Jeżeli ktoś stosował lub ma jakieś inne pomysły/porady to zachęcam do komentowania.

monthly_2019_04/kompleks-malego_8113.jpg

monthly_2019_04/kompleks-malego_8114.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Gość38829

Tak patrzę na ten twój skarb kolego i patrząc też na mojego to masz normalnego penisa, że względu na sport, który uprawiałem miałem dużo kontaktu z chłopakami pod prysznicem w sensie kapalismy się razem i nigdy jakoś nie odbiegalem rozmiarem więc spokojnie, możesz szaleć

Odnośnik do komentarza

Nie natura, pompki i tabletki działają w taki sam sposób czyli rozszerzają komory przez które krew wpływa do penisa co naturalnie go powiększa ponieważ jest większy przepływ krwi, nie wiem jakich pompek musieli używać żeby były sine bo na internecie jest mnóstwo filmów jak to działa, jak to robić i osoby nagrywające swój progres przy użyciu różnego rodzaju pompek.

Odnośnik do komentarza

Tak jak tutaj powyżej. Według statystyk członek jest normalny, sam jak zaczynałem terapię powiekszania tabletkami to miałem mniejszego bo 10 cm i to dopiero dramat. Z tych tabletek nad którymi się zastanawiasz polecam penilarge, mają lepszy skład od member xxl z uwagi na to, ze mają w sobie wieksze dawki L argininy. Sam je brałem jakieś 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza

Tak, jakieś 3 cm. Wcześniej stosowałem pompki to bywało, ze również był efekt ale jedynie w przypadku tabletek efekt okazał się u mnie stały bo w przypadku pompek był jedynie tymczasowy, poza tym stosowanie pompek jest o wiele bardziej uciążliwe z uwagi na to, ze trzeba ich uzywac regularnie oraz przeznaczać na to więcej czasu.

Odnośnik do komentarza
Gość Listeros

Nie, raczej nie. Znaczy sie była czesta erekcja w pierwszym miesiącu ale w zasadzie to na to się nastawiłem bo wcześniej jak czytałem sobie opinie innych to pisali, że można cos takiego mieć na początku terapii. Potem to mija wraz z przyjmowaniem tabletek i faktycznie bo u mnie z czasem minęlo.

Odnośnik do komentarza
Gość o czyj orgazm

chodzi? Jeżeli męski, a masz wytrysk więc se dupy nie zawracaj, tylko rżnij. Jeśli idzie o żeński, to łechtaczka wyzwalająca orgazm kobiecie, leży parę cm poniżej spojenia łonowego, więc wystarczy siurek nawet 5 cm byleby stał minimum 10 minut i szorował w piździe, zanim sflaczeje po wytrysku. Kumacie niepotrzebnie zakompleksione buraki? Tabletkami i pompkami tylko se raka przywołacie i wtedy będzie zero seksu a nawet bombonierka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...