Skocz do zawartości
Forum

Perfumy z feromonami


Gość Backfail

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o perfumach z feromonami, czy rzeczywiście działają na kobiety? Bo zastanawiam się czy sobie je kupic.
Skoro kobiety pachną pociągająco - a na pewno się z tym spotkaliście, to może i jest jakiś zapach którym mozna się popsikać oraz pachnąć pociągająco w stronę kobiet.

Odnośnik do komentarza

Hehe, pierwszy raz przetestowałem może z 2 lata temu, bo pewna firma u której parę razy kupiłem niezłe wody perfumowane miała takie w asortymencie. I faktycznie działa.... Potem miałem kilka zapachów ale niektóre były lepsze niektóre gorsze. Częśto cena zgrywa się z tym co obiecują. Bo na pewno nie masz się co spodziewac po tanich zapachach z allegro.

Odnośnik do komentarza

Love Desire używałem, ale moim zdaniem takie se. Ale nie wiem jaka jest ich wersja premium bo używalem tylko tej niebieskiej. Były ok, podobały sie kobietom ale są mocniejsze feromony. Polecam Ci pheromone essence. Obecnie jest to najmocniejsza esencja zapachowa feromonów jakie możesz sobie zamówić. Daję na dole zdjęcie jak to wyglada. Jest to zakraplacz, którym dajesz zapach w te bardziej newralgiczne miejsca na ciele ( za uszami czy na nadgarstki). Niby opakowanie jest niewielkie, ale wystarcza na długo.

monthly_2019_04/perfumy-z-feromonami_8103.jpg

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem, działa. Na początku byłem pewien, że jest to jedynie placebo oraz działa to jedynie bo sobie wmawiam, ze mam na sobie taki zapach. Jednak potem przetestowałem je w tylu sytuacjach, że jestem pewien, że nie jest to jedynie placebo. Najlepiej to działa w robocie. Dzieki temu mozna nawiązać lepszy kontakt z klientem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...