Forum Seks

Brak ochoty na seks u kobiety

~Gestera

~Gestera

Witam. Czym może byc to spowodowane? Mam 29 lat. Brak problemów z hormonami. Nie biorę również tabletek antykoncepcyjych ( byłam pewna,że to przez tabletki nie chce mi się uprawiać seksu….).

Pomimo to odczuwam totalny brak popędu jeśli chodzi o te sprawy i martwi mnie to. Mój maż uważa,że mnie nie pociąga i trochę ma w tym rację. Sprawa jednak tyczy się seksu ogólnie a nie tylko mojego męża.Co robić?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~manka33

~manka33

Temat jakich wiele na forach. Ja również jak nie miałam ochoty na seks w zeszłym roku to w ramach desperacji przeszukiwałam fora internetowe w poszukiwaniu rad oraz inforamcji na temat tego co mi pomogło. Wyprobowałam wiele rzeczy. Naprawdę skkuteczne okaząły się dwie;
wprowadzenie urozmaiceń do seksu
no i libido therapy. Był to drugi środek na większą ochotę na seks jaki wypróbowałam Wcześniejszy to stimea. To jednak libido therapy okazał sie skuteczniejszy.

~Gestera

~Gestera

Po jakim czasie jeste efekt? Oraz czy są jakieś przeciwwskazania do przyjmowania ? Pytam się ponieważ choruję na nadciśnienie oraz biorę leki i nie wszystko moge przyjmowac.

~manka33

~manka33

Z racji tego,że tabletki są ziołowe i zawierają w sobie większej części nieszkodliwą L argininę to nie ma tam żadnych przeciwwskazań. Możesz je brać bez obaw, że Ci zaszkodzą. Nie mają z tego co wiem wpływu na ciśnienie.