Skocz do zawartości
Forum

Brak ochoty na seks u kobiety


Gość Gestera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czym może byc to spowodowane? Mam 29 lat. Brak problemów z hormonami. Nie biorę również tabletek antykoncepcyjych ( byłam pewna,że to przez tabletki nie chce mi się uprawiać seksu….).

Pomimo to odczuwam totalny brak popędu jeśli chodzi o te sprawy i martwi mnie to. Mój maż uważa,że mnie nie pociąga i trochę ma w tym rację. Sprawa jednak tyczy się seksu ogólnie a nie tylko mojego męża.Co robić?

Odnośnik do komentarza

Temat jakich wiele na forach. Ja również jak nie miałam ochoty na seks w zeszłym roku to w ramach desperacji przeszukiwałam fora internetowe w poszukiwaniu rad oraz inforamcji na temat tego co mi pomogło. Wyprobowałam wiele rzeczy. Naprawdę skkuteczne okaząły się dwie;
wprowadzenie urozmaiceń do seksu
no i libido therapy. Był to drugi środek na większą ochotę na seks jaki wypróbowałam Wcześniejszy to stimea. To jednak libido therapy okazał sie skuteczniejszy.

Odnośnik do komentarza

Z racji tego,że tabletki są ziołowe i zawierają w sobie większej części nieszkodliwą L argininę to nie ma tam żadnych przeciwwskazań. Możesz je brać bez obaw, że Ci zaszkodzą. Nie mają z tego co wiem wpływu na ciśnienie.

Odnośnik do komentarza

Brak ochoty na zbliżenie może być spowodowane różnymi zaburzeniami hormonalnymi, może wynikać z psychiki etc... jeśli ci to przeszkadza to idź do lekarz on coś poradzi, jesli to wynik a np z antykoncepcji, to ja mam doświadczenie, że problem zniknął po odstawieniu hormonów, dzisiaj używam diafragmę caya łącznie z żelem plemnikobójczym i nie mam takiego problemu, diafragmę polecił mi lekarz a kupiłam ja na stronie naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...