Skocz do zawartości
Forum

stres przed seksem, brak wzwodu


pablito97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam 21 lat i mój problem wygląda następująco
Kiedy wiem, że może dojść do stosunku dopada mnie stres i mój penis wiotczeje albo staje i szybko opada jeszcze przed założeniem prezerwatywy. Normalnie nie mam problemów z erekcją np gdy wiem że stosunku nie będzie to od głupiego przytulania i całowania mi staje albo gdy zabawiamy się oralnie. Nie jestem doświadczony jest to moja pierwsza partnerka. Widziałem że sporo chłopaków miało ten problem. Komuś udało to się zwalczyć?

Odnośnik do komentarza

Problem jest typowo natury psychicznej. No na pewno warto jest się przed seksem wyluzować. Wiem, ze pewnie łatwo to pisać ale musisz podejść do tego na spokojnie. Warto będzie przed taką sytuacją wypić lampkę wina czy pól piwa ( ale nie więcej bo więcej może spowodować zupełnie odwrotny efekt). Uruchamia się mechanizm błędnego koła, w którym kłopoty z erekcją stają się jednocześnie przyczyną i efektem napięcia emocjonalnego. Jak to działa? Otóż ciągłe obciążenie powoduje nadmierne wytwarzanie prolaktyny, hormonu odpowiedzialnego za spadek poziomu dopaminy, co w efekcie wpływa na zmniejszenie pociągu seksualnego.
Nie wiem czy miałeś do czynienia ze środkami na erekcję, ale te z L argininą nie mają efektów ubocznych i jednocześnie moga poprawić jakość stosunku. Dzięki temu erekcja nawet pomimo stresu będzie mocniejsza.

Odnośnik do komentarza

Dobry w składzie jest Penis Complete, tabletki może tanie nie są ale skład o wiele lepszy niż wiele reklamowanych ostatnio środków takich jak Olimp czy Braveran.Nie jest to sildenafil nie ma wpływu na ciśnienie i co najwazniejsze nie uzależnia, tak wiec moim zdaniem dobrze jest się na to zdecydowac, szczególnie że to rzutuje i na zdrowe fizyczne i na partnerstwo. Problemy z erekcją czy też brak satysfakcji z życia seksualnego mogą mieć w dalszej perspektywie destrukcyjny wpływ na męską psychikę oraz na relacje w związku.

Odnośnik do komentarza

Owszem, aczkolwiek przy dłuższej terapii. Środki takie mają za zadanie zwiększyć napływ L argininy do członka oraz dzięki temu członek się powiększa. Ale tak jak pisałem po 2-3 miesiącach dopiero. W krótszej perspektywie środki takie działają pozytywnie właśnie na erekcję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...