Forum Seks

stres przed seksem, brak wzwodu

pablito97

pablito97

Witam
Mam 21 lat i mój problem wygląda następująco
Kiedy wiem, że może dojść do stosunku dopada mnie stres i mój penis wiotczeje albo staje i szybko opada jeszcze przed założeniem prezerwatywy. Normalnie nie mam problemów z erekcją np gdy wiem że stosunku nie będzie to od głupiego przytulania i całowania mi staje albo gdy zabawiamy się oralnie. Nie jestem doświadczony jest to moja pierwsza partnerka. Widziałem że sporo chłopaków miało ten problem. Komuś udało to się zwalczyć?

212483 pablito97 Mężczyzna, 22 lata, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Gamczar

~Gamczar

Problem jest typowo natury psychicznej. No na pewno warto jest się przed seksem wyluzować. Wiem, ze pewnie łatwo to pisać ale musisz podejść do tego na spokojnie. Warto będzie przed taką sytuacją wypić lampkę wina czy pól piwa ( ale nie więcej bo więcej może spowodować zupełnie odwrotny efekt). Uruchamia się mechanizm błędnego koła, w którym kłopoty z erekcją stają się jednocześnie przyczyną i efektem napięcia emocjonalnego. Jak to działa? Otóż ciągłe obciążenie powoduje nadmierne wytwarzanie prolaktyny, hormonu odpowiedzialnego za spadek poziomu dopaminy, co w efekcie wpływa na zmniejszenie pociągu seksualnego.
Nie wiem czy miałeś do czynienia ze środkami na erekcję, ale te z L argininą nie mają efektów ubocznych i jednocześnie moga poprawić jakość stosunku. Dzięki temu erekcja nawet pomimo stresu będzie mocniejsza.

~Strenger

~Strenger

Jakie tego typu środki polecisz? Niestety, ale mam taki sam problem jak autor.

pablito97

pablito97

Kupiłem sobie mensil z tzw silidafilem obecnym w viagrze. Rozwiązało to problem był twardy jak skała mimo ogromnego stresu Ale nie chce to brać caly czas. Moze z czasem problem minie.

212483 pablito97 Mężczyzna, 22 lata, Warszawa
~Gamczar

~Gamczar

Dobry w składzie jest Penis Complete, tabletki może tanie nie są ale skład o wiele lepszy niż wiele reklamowanych ostatnio środków takich jak Olimp czy Braveran.Nie jest to sildenafil nie ma wpływu na ciśnienie i co najwazniejsze nie uzależnia, tak wiec moim zdaniem dobrze jest się na to zdecydowac, szczególnie że to rzutuje i na zdrowe fizyczne i na partnerstwo. Problemy z erekcją czy też brak satysfakcji z życia seksualnego mogą mieć w dalszej perspektywie destrukcyjny wpływ na męską psychikę oraz na relacje w związku.

~Strenger

~Strenger

Czy przypadkiem nie jest to środek na powiekszanie członka? Bo czytam sobie opinie i niektórzy biorą te tabletki własnie w tym celu.

~Gamczar

~Gamczar

Owszem, aczkolwiek przy dłuższej terapii. Środki takie mają za zadanie zwiększyć napływ L argininy do członka oraz dzięki temu członek się powiększa. Ale tak jak pisałem po 2-3 miesiącach dopiero. W krótszej perspektywie środki takie działają pozytywnie właśnie na erekcję.