Forum Seks

Problem ze wzwodem

~Krzysztof gall

~Krzysztof gall

Nie wiem czemu ale pod czas pieszczot normalnie utrzymuje się wzwód ale jak przychodzi co do czego to nie jestem w stanie stanąć na wysokości zadania . Nie wiem co się dzieje . Proszę o jakieś opinie.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~marekRw

~marekRw

Moim zdaniem warto pomyśleć o zastosowaniu IQman. Osobiuście nie znam lepszego pod tym względem środka

~tadeusz23g

~tadeusz23g

Jeżeli chodzi o problemy ze wzwodem, to moim skromnym zdaniem nie ma skuteczniejszego sposobu na im zaradznie, jak zastosowanie IQman

~RobinsonT

~RobinsonT

Może i są inne rozwiązania, ale i tak patrżąc na efekty, a próbowałem nie jednego środka najlepszy jest IQman

~Wojciech Koń

~Wojciech Koń

Ciżężko tu cokolwiek opiniować, nie mniej jakbyś chciał rady, co ja na twoim miejscu bym zrobił , to bym kupił po prostu i zastosował IQman

~PrzemysłałTR

~PrzemysłałTR

W przypadku problemów ze wzwodem, moim zdaniem najlepszym możliwym riozwiązaniem jest zastosowanie IQman

~ZbyszekLK

~ZbyszekLK

W moim przypadku, gdy miałem problemy z erekcją, bardzo dobrym ich rozwiązaniem okazało się zastosowanie IQman

~Leon30

~Leon30

Ja też zdecydowałem sie na zastosowanie iQman i to było dokładnie to czego potrzebowałem by znów się normalnie kochać.

~DariuszD9

~DariuszD9

Moim zdaniem nie ma lepszego środka na poprawienie erekcji jak IQMan. Obecnie to włąśnie dzięki tym tabletkom nie mam juz najmniejszych problemów ze wzwodem

~RyszardT

~RyszardT

Moim zdaniem w przypadku problemów z erekcją, nie ma lepszego i skuteczniejszego sposobu jak zastosowanie IQman

~Sylwester38

~Sylwester38

Moim zdaniem nie ma skuteczniejszego sposobu na pokonanie problemów z erekcją, jak zastosowanie IQman. U mnie poprawa nastąpiła już po pierwszej tabletce.

~ArturTJ

~ArturTJ

W przypadku problemów ze wzwodem moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na ich pokonanie, jak zastosowanie IQman

~GallAnonim1

~GallAnonim1

Moim zdaniem powinieneś stosować IQman ja go stosowałem i dzięki niemu nie mam już takich problemów jak ty teraz

~otpowieć

~otpowieć

waleniem konia, zapewne suchą dłonią, wyrobiłeś nawyk silnego tarcia, i teraz w luźnej i śliskiej piździe jest za małe tarcie by utrzymać erekcję i zakończyć kopulację ejakulacją.
Musisz albo posypać pizdę piaskiem albo na nowo uczyć chuja delikatnego tarcia dłonią już posmarowaną lubrykantem KY

~Do Autora

~Do Autora

baba, by nauczyć pizdę orgazmu pochwowego musi ćwiczyć dildem ok. 50 razy w optymalnych warunkach, dopiero osiągnie orgazm albo z dildem, albo z chłopem.
Ty, żeby nauczyć chuja erekcji i wytrysku po ok. 10-ciu minutach musisz ćwiczyć go też z 50. razy, ale co drugi dzień. Z obliczeń wynika, że zaskoczysz dopiero po 100 dniach ćwiczeń i bardzo dobrym żarciu, gdyż orgazm= wytrysk, a wytrysk, to białko, a białko jest w pożywieniu, a nie w pszyjemności. Kumasz buraczku?

~niektóre

~niektóre

dziwki ślinią palce i takim posuwają po żołądzi!!! Kropla śliny to za mało, by nie uszkodzić śluzówki chuja. Musi być koniecznie lubrykant, choćby olejek bambino, kumacie drogie acz ciemne dziwki?

~Student AM 22

~Student AM 22

ja, jeszcze w liceum zdolny byłem spuścić się bez walenia, podczs samego czytania tekstu porno. Oto ów tekst:
Na pewno jesteś na mnie rozgniewana, bo drugi tydzień już uchodzi, a ja nie piszę jak mi się powodzi. Sądzę, że nie zrozumie twoja główka mała, gdy tylko się dowiesz żem Witkowi dała. Po hucznym weselu i całej zabawie, gdy tylko trzech zostało w bawialni, Witek mię pod rękę wiódł do sypialni. Podszedł do mnie mój kochany, i szepnął do uszka czule: ach połóż się kochanie. Zgasił światło, bo się rumieniłam, zaczął ściągać spodnie i koszulę, ja też szybciutko wszystko z siebie ściągałam, aż w samej haleczce się ostałam.
Wicio, ach chodź mój skarbie kochany, przytulił się do mnie czule, legł na moim ciele, że oddechu nie stało mi wiele. Rozłożył mi nogi a ja ciągle jakiś przedmiot odpychałam jak diabła z rogami. Czułam jak owe narzędzie coś szuka, dotyka mnie wszędzie. Aż wreszcie znalazł, tam gdzie otwarte ciało, tam się wpakowało i nagle czuję jak owe narzędzie ubodło mnie jak diabeł rogami. Wtedy Witka objęłam nogami, krzycząc jeszcze, jeszcze mój kochany. Wicio szybciej zaczął pracować i swój koniec do dziurki pakować, i tak się rozczuliliśmy jak tłok samochodu, jak Wicio do przodu, to i ja do przodu oczywiście dupkę swą cofałam sprężyście. Po chwili tarcia, przyznam rozkosznego, pod dupką poczułam coś mokrego. Witek chwilę sapał, odsunął się i leżał nieruchomo bezładnie, ja wtedy do swej rączki wzięłam, ten twardy instrument, co się tak go bałam. I nagle ożył, wtedy go ostrożnie do swej dziurki przytknęłam, i Wicio znów zaczął pracować i swojego siurka do dziurki pakować. I tak żeśmy 10 razy powtarzali, choć ja chciałam jeszcze Witek nie mógł dalej. Dzisiaj już z samego rana proszę Witka by czym prędzej kładł się między me kolana. Jego szept, pieszczoty ciągle w myśli knuję, i choć jego przy mnie nie ma, miłość w myśli czuję, a tego Tobie z całego serca koleżanka życzy.
Teraz mam problem z jednym wytryskiem, ale w piździe, bo łapą jest bez problemu.