Skocz do zawartości
Forum

Czyżby wpadka?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Antek 23

Postąpiłaś lekkomyślnie jak, za przeproszeniem, gówniara, choć przypuszczalnie nią jesteś.
Otóż niemoja gówniaro:
podczas silnego podniecenia menszczyzny/osiłka na końcu ch*ja wyłazi kropelka spermy, której on nie czuje, bo nie jest to wytrysk/orgazm. W takiej kropelce mogło być kilka tysięcy plemników, a do zapłodnienia wystarczy tylko 1.
Ponieważ miałaś, wg ciebie dni płodne, więc ciąża prawdopodobna.
GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
Chuja prawda, jeżeli do miesiączki masz 3 dni, to byłaś w dniach niepłodnych, gdyż 11 dni przed spodziewaną miesiączką, to najpewniejsze dni niepłodne!!!!.
No i widzisz ciemne cielę, facet tylko wsadził i pewnie spuścił się na ziemię. Przez ciemnotę ani ty ani on nie osiągnął prawdziwego orgazmu.
Ponieważ jest też 1-szy okres niepłodności, to na węch miałaś też dni niepłodne., ale musiałabyś mieć cykl >28 dniowy, bo przy krótszym cyklu dni niepłodnych może nie być, na konto krwawienia. Jak dostaniesz 500+, to wreszcie kópisz ksionszke o antykocepci, hę?

Odnośnik do komentarza
Gość Sex instruktor

Cześć jestem Zygmunt mam 67 lat moja Maryla nigdy nie brała tabletek ale też nigdy z nią nie wpadłem bo nauczyłem się kontroli orgazmu.Mamy tylko jednego syna niestety przygłupiego więcej nie chcieliśmy.Moja sperma z reguły lądowała na jej ryju a że nosi bryle grube jak denka od słoików to jej w ślipia nie chlapło.Czasem spuszczałem się w jej peruke.Zygmunt z Nowosolnej.

Odnośnik do komentarza

Powinnaś stosować się do instrukcji testu, pisze w ulotce kiedy jest najbardziej wiarygodny, więc ponów test. Jak nie będziesz miała miesiączki to wykonaj badanie na wysokość hcg we krwi. Polecam Tobie do zabezpieczenia kapturek antykoncepcyjny FemCap oraz Contragel green zamawiam na naturalna-plodnosc.pl jest dyskretnie przynajmniej ;) a ja się czuje bezpiecznie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...