Skocz do zawartości
Forum

Stosunek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ja i moja dziewczyna mamy 17 lat a już niedługo 18. Jesteśmy bardzo odpowiedzialni oraz długo ze sobą jesteśmy. Ponad 2 lata. Zdecydowaliśmy się na początku roku na pierwszy stosunek. Aż do 3 razu było wszystko okej. Prezerwatywa zawsze lekko się zsuwala ale zawsze ja poprawiałem j wszystko kontrolowałem. Około dwa tygodnie temu była podobna sytuacja. Po skończeniu wyjąłem penisa z pochwy, prezerwatywa była lekko zwinięta i zawinięta do środka czym bardzo się wystraszyłem bo wyglądało to jakby miała dziurę. Dodatkowo była na niej ta wydzielina z środka pochwy na w górnych częściej penisa na prezerwatywie. Jeden dosyć zlepiony kawałek reszty widać nie było. Jesteśmy bardzo ostrożni. Tabletek nie bierze do tej pory wszystko było dobrze. Po tym stosunku poszedłem do łazienki i napełniłem prezerwatywę woda żeby zobaczyć czy przypadkiem nie było dziury. Nigdzie nie poleciała nawet kropla. Jednak od ostatniego piątku (tj 15.03.2019) odczuwa nieregularny ból lewego jajnika. Trochę się stresujemy ze jednak coś poszło nie tak. Okres zaczyna się jej za 9 dni. Ktoś wie czym ten ból może być spowodowany. I jak się dowiedzieć o co chodzi bez wizyty u ginekologa???

Odnośnik do komentarza
Gość STOSUNEK18

musiałeś wsadzić jej penisa z brudną gumą i bez lubrykanta poślizgowego, stąd nastąpiło zatarcie pochwy i zakażenie pizdy i całego narządu rodnego. Niestety bez gina i antybiotyku się nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Adrian 222

Mamusia mówi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 17-stą wiosnę i pod staniczkiem jeszcze mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag. Adrian

Odnośnik do komentarza
Gość adamek 21

Adrian222][quote~STOSUNEK18
musiałeś wsadzić jej penisa z brudną gumą i bez lubrykanta poślizgowego,
odp:
Guma była czysta i z lubrykantem poslizgowym

KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
Skoro tak, to przed tobą, ktoś inny narobił kłopotu. Pewnie miał i brudnego i grubego i tak długiego, że uszkodził jajnik. Musisz szczerze pogadać z dziewczyną, jak na spowiedzi, i jeżeli tak było, to musisz zawieść ją do szpitala.

Odnośnik do komentarza
Gość Mahomet 3

cytat:
Dodatkowo była na niej ta wydzielina z środka pochwy na w górnych częściej penisa na prezerwatywie. Jeden dosyć zlepiony kawałek reszty widać nie było.
koment:
ta wydzielina pozostała na gumie, to efekt jakiejś choroby np. grzybiczej. W związku z tym mógł już wtargnąć stan zapalny i stąd ból jajnika.
Nie macie co czekać, walcie do lekarza ginekologa.

Odnośnik do komentarza
Gość Basiaa 27

Adrian222
Cały czas ja boli lewy jajnik i podbrzusze. Zaczęły się podobno lekkie upływy albo coś w tym stylu. Ból nie przechodzi od tych kilku dni. Do ginekologa nie pójdziemy bo gdy jej mama się dowie ze nie jest już dziewica to zabije ja a potem mnie

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Strachy na lachy, gorszy od lania pasem mamy rak. No, ale na ciemnotę nie ma rady. Zróbcie teraz tak: idź do apteki kup irygator i roztwór do dezynfekcji pochwy, i niech płucze pochwę wg poleceń farmaceutki. Jeżeli po kilkunastu płukaniach upławy nie przejdą, to koniecznie idźcie do gina, bo może przyplątać się rak szyjki macicy & jajnika.

Odnośnik do komentarza
Gość ciąg dalszy

kup w aptece wymazówkę, zbierz wydzielinę z pochwy, wsadź do sterylnej próbówki, zanieś do laboratorium medycznego, poproś o zrobienie posiewu i antybiogramu. Jeżeli coś wyhodują, wal z wynikiem do LPK po receptę na antybiotyk. Antybiotyk dziewczyna musi brać minimum 5 dni. W trakcie leczenia niech pije kefiry, jogurty i bardzo dobrze się odżywia.
Coś nt. zdrowego trybu życia, w tym odżywiania, polecam www.vademecum-zdrowia.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autora

cytat:
Do ginekologa nie pójdziemy bo gdy jej mama się dowie ze nie jest już dziewica to zabije ja a potem mnie

pytanie:
czy jej mama jest moherową babcią z epoki średniowiecza? Ile ta ciemna babcia ma lat?

Odnośnik do komentarza
Gość Elizka24

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości wykonajcie testy ciążowe, po co się zamartwiać, może dostać je w aptece. Do ginekologa warto iść jeśli ma bóle niewiadomego pochodzenia, żeby wykluczyć ewentualne schorzenia. Jakby miesiączka nie przyszła, to tym bardziej. Może pomyślcie też o tym, by w czasie najbardziej płodnym unikać stosunków ? Świetny do tego celu jest tester owulacyjny Afrodyta-pomaga sprawdzać płodne i niepłodne dni na podstawie śliny.

Odnośnik do komentarza

No niestety, jeśli zaczęliście współżyć to wizyta u lekarza jest obowiązkowa. Jeśli nie z rodzicem lub opiekunek to poczekajcie do 18 tych urodzin i wówczas koniecznie udajcie się do ginekologa. Oprócz tego warto byście wiedzieli jak wygląda cykl dziewczyny, i kiedy współżycie bez zabezpieczenia lub z wadliwym sprzętem może skończyć się ciążą. Ja od wielu lat stosuje tester owulacji ze śliny afrodyta, który wyznacza moje dni płodne i wiem że wówczas muszę być ostrożna. Afrodytę kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza

W pierwszej kolejności dobrze byłoby wykluczyć ciążę, skoro tyle okres się spóźnia. Tak więc niech dziewczyna zrobi test, a wtedy będzie sprawa jasna. Jeśli negatywny a wspominałeś coś o upławach.. warto byłoby to skonsultować z ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Na uplawy dobry jest preparat zenella med, jednakże dobieranie leków samemu, bez wizyty lekarskiej szczególnie jeśli chodzi o narządy intymne nie jest dobrym pomysłem. Wcześniej wykluczyłabym ciążę, choć twierdzisz, że nic nie leciało. Prezerwatywa, gdy nie została uszkodzona powinna spełnić swoje zadanie, jednak dla własnego spokoju wykonałabym go, bo rozumiem, że partnerka ma regularne cykle?. Obawiam sie jednak, ze te uplawy są sygnałem do pojawienia się u specjalisty. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość do buraka

Chłopie 11 dni przed spodziewaną miesiączką, to najpewniejsze dni niepłodne. Skoro napisałeś, że do miesiączki zostało jej 9 dni, to po jaki chuj robisz z siebie buraka? Mogłeś się spuścić do środka, bez ryzyka.
A ból brzucha, to sprawa infekcji, którą wprowadziłeś jej brudnymi łapami i brudną gumą.

Odnośnik do komentarza
Gość Adrian 222

Mamusia mówi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 17-tą wiosnę i pod staniczkiem jeszcze mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag. Adrianek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...