Forum Seks

Co warto zastosować na wzmocnienie erekcji?

~Jurek32

~Jurek32

Co warto zastosować na wzmocnienie erekcji. Czy faktycznie partnerka odczuje jeżeli ta będzie choć trochę słabsza lub silniejsza?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Piotr54

~Piotr54

Moja po tym jak zastosowałem IQman to odczuła zmianę i pytała się co brałem

~MariuszR3

~MariuszR3

Ja też zdecydowąłem się na zastosowanie IQman i jestem bardzo zadowolony, bo tak silnej erekcji to już dawno nie miałem

~20WiktorE

~20WiktorE

ja też zdecydowałąme się na zastosowanie IQman i moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na poprawienie erekcji jak właśnie te tabletki

~Marcin50

~Marcin50

Jak dla mnie, patrząc jak "cieniutko" było u mnie a jaka tereaz jest maczuga to nie ma lepszego rozwiązania i sposobu na poprawienie erekcji jak zastosowanie IQman

~Arkadiusz32

~Arkadiusz32

Ja zdecydoiwałem się na zastosownaie Iqman i jestem bardzo zadowolony. Wreszcie mogę się normalnie kochać, bez obaw o ewentualna "wtopę"

~MarioBross

~MarioBross

Ja stosowałem IQman i bardzo sobie chwalę ten suplement. Wrescie znów mogę się normalnie koachać.

~Adam49

~Adam49

Ostatnio korzystałem z "pomocy" środka poprawiającego potencję IQMan. Jak dla mnie jest on bardzo skutecznym środkiem, mi praktycznie uratował małżeństwo...

~Bogdan75

~Bogdan75

Ja stosowałem IQman i jestem abrdzo zadowolony. Wreszcie pozbyłem się koszmaru z psychiki, który mnie blokował. że się kocham a on nagle opada. Teraz to jest nierealne

~Tadek38

~Tadek38

Ja też zdecydowąłem się na IQman i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się osiągnąc.

~KrzysiekU2

~KrzysiekU2

Ja też stosowałem iQmango i jestem bardzo zadowolony. W końcu koniec problemów z erekcją.

~Przemo36

~Przemo36

Jeżeli chodzi o problemy z erekcją, to moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na walkę z nimi jak zastosowanie IQman

~JubilatW

~JubilatW

Ja też zdecydowałem się na zastosowanie IQman i jestem bardzo zadowolony. Wreszcie sukces i znów mam pełną erekcją.

~Michał P3

~Michał P3

Nie rozumiem, co to za pytanie, czy warto. pewnie ze warto zastosowac IQman, szczególnie jak ktos ma problemy z erekcja

~TomaszD3

~TomaszD3

Moim zdaniem jak najbardziej tak, sam stosowałem IQman i jestem bardzo zadowolony z tego jak poprawiał się moja erekcja

~BłażejK

~BłażejK

Ja stosowałam iqman jak miałem problemy z potencją, żona jak i ja jesteśmy zadowoleni z wyników, wiec uważam, ze warto stosować suplementy

~KonradF

~KonradF

Moim zdaniem jeżeli chodzio o poprawienie erekcji, to IQman jest jednym z najlepszych suplementów jakie są na rynku

~Arek39

~Arek39

Ja też mam jak najlepsze zdanie o skuteczności iqman. Dodatkowo dodałbym też szybkośc działania, co uważam tu jest też ważne

~ArkadiuszCX

~ArkadiuszCX

Moim zdaniem, jeżeli chodzi o środki wspomagające erekcję, to nie ma lepszego jak IQman. Moim zdaniem to numer jeden wśród tego rodzaju środków.