Forum Seks

Seks analny

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Do Autora

~Do Autora

niedrogi Onanie, w innym wątku poczułeś się obrażony za uwielbianie "lodów" , a teraz zdradzasz się, że jesteś cwelem w dodatku lubiącym nie tylko lody z umytego siura, ale i śmierdzące lody, bo prosto z dupy. FUUUUUJ

~taaak

~taaak

wystarczy, ale najpierw musisz dać se wsadzić ty do swojej dupy ogórka średnicy 4cm. Jeżeli nie zesrasz się z bólu, to znaczy, że możesz pchać swojego siura do dupy/pupy nie tylko baby ale nawet krowy. Możesz kopulować bez ryzyka ciąży, HiVa i Brodawczaka, gdyż krowy są czystsze od niektórych tirówek.

~dla PT Onana

~dla PT Onana

po wstępnych pieszczotach, przygotowaniu anusa do przyjęcia siura, tylko chwilowe zanużenie go w odbytnicy i wytrysk w buzi mordodajki. Po sobie wiem, że czas pieszczot się skraca, a czas lania spermy, czyli czas rozkosznego wytrysku się wydłuża do 8-śmiu minut, po czym przenoszę się w zaświaty na kilkanaście godzin.
Onan, tylko nie dziękuj, a najpierw wypróbuj, ok.

~Zwykła kobieta

~Zwykła kobieta

ponieważ zapach niemytego siura jest dla mnie afrodyzjakiem, to pszet naszom kopulacjom analno-oralną nie myj siura, cio?

Onan barbarzyńca

Onan barbarzyńca

~dla PT Onana
po wstępnych pieszczotach, przygotowaniu anusa do przyjęcia siura, tylko chwilowe zanużenie go w odbytnicy i wytrysk w buzi mordodajki. Po sobie wiem, że czas pieszczot się skraca, a czas lania spermy, czyli czas rozkosznego wytrysku się wydłuża do 8-śmiu minut, po czym przenoszę się w zaświaty na kilkanaście godzin.
Onan, tylko nie dziękuj, a najpierw wypróbuj, ok.
czemu o brodawczakach nie wspominasz?

211553 onan-barbarzynca Mężczyzna, 44 lata, Budapeszt
Onan barbarzyńca

Onan barbarzyńca

JUŻ PODZIĘKOWAŁEM NIE POTRZEBUJE WIĘCEJ KOMENTARZY
Dziękuję za osranie mojego zapytania wszystkie moralne istoty

211553 onan-barbarzynca Mężczyzna, 44 lata, Budapeszt
~lekasz 40

~lekasz 40

cyt. z Onana...a czas lania spermy, czyli czas rozkosznego wytrysku się wydłuża do 8-śmiu minut, po czym przenoszę się w zaświaty na kilkanaście godzin....
koment: no to jesteś szczęściarzem, że odzyskujesz życie, bo np. szczury laboratoryjne takim pierdoleniem, tak osłabiały Układ Immunologiczny, że zaraz po rozkosznym pierdoleniu zdychały, z powodu przyplątania się byle choroby, z którą UI nie poradził sobie.

~Olcia23

~Olcia23

Onan barbarzyńca
JUŻ PODZIĘKOWAŁEM NIE POTRZEBUJE WIĘCEJ KOMENTARZY
Dziękuję za osranie mojego zapytania wszystkie moralne istoty

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
kofany Onanku, jeste moralna i spszyjemnościom wylirze tfoje osrane pytanie i tfojego nieumytego siura. Jusz nie dzienkój tylko podej namiary na siebie.Buziaczki.