Forum Seks

Problem z erekcją

~Krzysztof9090

~Krzysztof9090

Mam 20 lat, jestem z partnerką prawie rok. Rzadko współżyjemy. Nie mam szczególnych kompleksów Niestety jestem przyzwyczajony do masturbacji raz dziennie z czym walczę ale się nie udaje. Podczas seksu oralnego zawsze wszystko jest ok, jednak gdy jest moment zwykłego seksu, założenia prezerwatywy mój penis opada. Zdarzyło mi się któryś raz z rzędu i nie wierze juz w moje siły. Ktoś mógłby coś poradzić? Mam wrażenie że przy zbliżeniach czuje lekki stres.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Krzysztof.K.B

~Krzysztof.K.B

Ja wolałem zacząć od czegoś lżejszego więc wybrałem tabletki IQMAN.I muszę powiedzieć że tak dużej skuteczności się nie spodziewałem.Praktycznie mój problem została rozwiązany w niecałe trzy miesiące.

~Michniacz

~Michniacz

Nie spamuj już tym swoim iqmanem bo szczerze to nie wiem kto się na to obecnie nabiera. Szczególnie,ze widać, ze te wszystkie posty tutaj pisała jedynie jedna osoba

Co do autora to wydaje mi się, że problem jest tutaj natury psychicznej. Jeśli podczas masturbacji wszystko jest w porządku ale penis nie staje podczas seksu to pewnie problem leży w głowie. Musisz się wyluzować podczas seksu.Co do tabletek to dobrze będzie przetestować ale polecam te z dużą ilością L argininy z uwagi na to, że tylko takie tabletki będą miały działanie. Moze byc to seria cum on, ewentualnie penis complete.

~dolarst

~dolarst

Zamówiłem sobie właśnie cum on oraz penis complete. Zastanawiam się nad łączeniem obu tych tabletek. Czy można?

~btt

~btt

Można ale czy jest sens? Oba rodzaje tabletek są dobre i nie wiem czy jest sens łączenia. Zacznij od jednych i potem przejdź na drugie. Na poczatek zacznij od cum on.

~Patryk40

~Patryk40

W moim przypadku, jeżeli chodzi o problemy z erekcja, to skutecznym rozwiązaniem okazało się zastosowanie IQman