Skocz do zawartości
Forum

Problem z erekcją


Gość Krzysztof9090

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysztof9090

Mam 20 lat, jestem z partnerką prawie rok. Rzadko współżyjemy. Nie mam szczególnych kompleksów Niestety jestem przyzwyczajony do masturbacji raz dziennie z czym walczę ale się nie udaje. Podczas seksu oralnego zawsze wszystko jest ok, jednak gdy jest moment zwykłego seksu, założenia prezerwatywy mój penis opada. Zdarzyło mi się któryś raz z rzędu i nie wierze juz w moje siły. Ktoś mógłby coś poradzić? Mam wrażenie że przy zbliżeniach czuje lekki stres.

Odnośnik do komentarza
Gość Krzysztof.K.B

Ja wolałem zacząć od czegoś lżejszego więc wybrałem tabletki IQMAN.I muszę powiedzieć że tak dużej skuteczności się nie spodziewałem.Praktycznie mój problem została rozwiązany w niecałe trzy miesiące.

Odnośnik do komentarza
Gość Michniacz

Nie spamuj już tym swoim iqmanem bo szczerze to nie wiem kto się na to obecnie nabiera. Szczególnie,ze widać, ze te wszystkie posty tutaj pisała jedynie jedna osoba

Co do autora to wydaje mi się, że problem jest tutaj natury psychicznej. Jeśli podczas masturbacji wszystko jest w porządku ale penis nie staje podczas seksu to pewnie problem leży w głowie. Musisz się wyluzować podczas seksu.Co do tabletek to dobrze będzie przetestować ale polecam te z dużą ilością L argininy z uwagi na to, że tylko takie tabletki będą miały działanie. Moze byc to seria cum on, ewentualnie penis complete.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...