Skocz do zawartości
Forum

Czym poprawić erekcję?


Gość JanuszK23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krystyna

Z takimi problemami do dr Zwolińskiego do kliniki ober clinic. Mój mąż tez własnie był i wiecie co? Bardzo mu pomogł, jak leczenie konkretnie nie pomogło to już zabieg bardzo fajnie zniwelował wszystkie problemy. Mój maz miał jeszcze zabieg wydlużenia wedzidełka, bo również miał z tym niemały problem a to wszystko u dr zwolińskiego 

Odnośnik do komentarza

Powodów moze byc tutaj dużo, hormony, zbyt intensywny trening jeśli na przykład ćwiczysz na siłowni, stres, nieodpowiednia dieta. Dobrze jest to przeanalizować i ewentualnie wprowadzić zamiany zanim się sięgnie po tabletki. Jesli jednak to nie pomoże to tabletki są wskazane ale te o naturalnym składzie, cum on jakie poleca tutaj kolega sią niezłe, chociaz ze swojej strony bardziej polecam penis complete.

Odnośnik do komentarza

Wystarczy 2 przed snem, i po 3 dniach powinienes stac na bacznosc na zawolanie. Czasami musisz poczekać jeszcze kika dni bo zależy to od kondycji z tego co czytałm sobie w opiniach na forach. Jednak u mnie bylo to całkiem szybko. Potem będziesz mógł zmniejszyc dawkę do jednej dziennie tabletki.

Odnośnik do komentarza

Wolę coś błyskawicznego, czyli maxon active na sildenafilu. Wcześniej miałem problem ze sprzętem i czasem nie stawał. Zaletą jest właśnie to, że jak nie chce stanąć, to można wziąć  i po kilkunastu minutach mieć solidną erekcję. Reszta normalnie. Maxon łatwo kupić w aptece bez recepty,

Odnośnik do komentarza

Maxon jest ok, brałem przez jakiś czas ale polecam bardziej Inventum. Zarowno pierwszy jak i drugi środek ma w sobie sildenafil jednak Inventum wychodzi o wiele korzystniej cenowo. Maxon jest dosć drogi w stosunku do tego ile ma w sobie sildenafilu. A to i to to przecież ta sama substancja czynna tak wiec działa tak samo. Poza tym inventum ma przyjemniejsze tabletki w smaku, nie są tak intensywne.

Sam zacząlem brać jak miałem lekkie problemy z erekcją. Obecnie nie mam żadnych problemów z erekcją ale i tak zdarza mi się co jakis czas brać. Szczególnie jak zbliża sie długi weekend oraz mam ochote na seksualny maraton. Odczuwam znacznie mocniejszy efekt wzwodu i mogę znacznie dłużej uprawiać seks.  U mnie najlepszy efekt jest odczuwany tak 1,5 godziny po wzięciu tabletki.

Efektów ubocznych na szczęście nie zauważyłem żadnych. Przynajmniej do tej pory. U mnie nie działa na cisnienie. 

Odnośnik do komentarza

Na mnie iquman nie działał. Tabletki są drogie i na początku byl jakiś tam efekt ale nie wiem czy organizm sie przyzwyczaja czy co ale potem nie dizałały. Połknąłem całe opakowanie, teraz szukam jakiegoś innego generyka do sildenafilu bo po sildenafilu mnie głowa rozpierdala. Czy ktoś z Was brał Cum on ? Czytałam w jednym artykule n a stronie medycznej,ze to dopiero co weszło do Polski, jakiś nowy środek Brał ktoś już? Jak działanie?

Odnośnik do komentarza

Brałem i muszę powiedzieć, że są całkiem dobre. Ich efektywność jest naprawdę b. duża. Sam cierpiałem na niepełną erekcję. Czyli stał, ale to było takie stanie na pół gwizdka. Miękka faja - jesteśmy na forum więc mogę anonimowo o tym pisać.
Na takie dolegliwości cum on w zupełnosci wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Gość Adrianos

Jeśli jeszcze nie próbowałeś ziołowych tabletke to jest to dobra opcja. Dziwię się,ze od razu zacząłeś od sildenafilu. Nie jest to polecane jeśli jeszcze nigdy nie miałeś do czynienia z takimi środkami. Najlepiej na początku zaczynać od ziołowych, potem dopiero przechodzić na te viagro podobne. To czy się organizm przyzwyczaja to chyba zależy od danej osoby. Sam biorę eromen od prawie miesiaca i nie czuję zmniejszonych efektów. Mogę nawet napisać,ze z tygodnia na tydzień jest lepiej ( jak czuję,ze mam dobry dzień to kroję tabletkę na dwie części).

Odnośnik do komentarza
Gość tomektomek

Nie wiem jak inne środki, ale zaletą cum on jest to, że posiada w swoim składzie arganinę. Działanie tego składnika jest bardzo podobne do działania viagry. Podobnie jak ta ostatnia wykorzystuje wpływ tlenku azotu na poszerzenei naczyń krwionośnych. Jest przy tym sporo tańsza od viagry. Krótko mówiąc, efekt podobny, cena dużo niższa. No i bez recepty - chociaż viagrę też można dostać bez recepty. Jak wszystko teoretycznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...