Skocz do zawartości
Forum

Teksty na podryw


Gość KolorowaTęcza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KolorowaTęcza

Hejka, Wczoraj byłam na dyskotece... Impreza taka sobie gdyby nie jeden facet, który usilnie chciał mnie poderwać. Niestety teksty, które rzucał były tak finezyjne, ze go wyśmiałam.... Jakie najzabawniejsze teksty na podryw słyszałyście lub słyszeliście ( bo wiem, że kobiety też potrafią być elokwentne)

Odnośnik do komentarza

kiedyś na imprezie miałam taką bluzkę z plecami z koronki. pewien jegomość podszedł do mnie i powiedział, że mam brudne plecy ale jemu i tak to nie przeszkadza i żebym doceniła to... niestety nie poznałam się na nim i nie doceniłam go.

Odnośnik do komentarza

o matko... Myślał pewnie, że na łatwą trafił...
Mnie zdarzyła się taka oto sytuacja już wcześniej była opisana ale... Siedzę sobie w knajpie, podchodzi do mnie chłopak i patrząc mi się w dekolt mówi: ale masz piękne oczy... Następinie jego ręka wędruje na moje kolano... Niestety miał problem bo zaraz obok pojawił się mój chłopak więc koleś wiał czym prędzej.

Odnośnik do komentarza

mnie sie raz zdarzylo ze tanczylam na dyskotece a jakis koles zaczal mnie tak glaskac po tylku ja sie odwrocilam z oczami na wytrzeszcz a on: podoba ci sie chcesz jeszcze?? nie musze dokanczac co bylo potem... oczywiscie dostal w twarz!

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Mnie się przypomniała jeszcze jedna sytuacja. Byłam wtedy ze znajomymi w pubie. Siedzieliśmy dość daleko od baru więc trzeba było przejść kawałek aby coś zamówić. Poszłam kupić sobie piwo, ale była długa kolejka więc siadłam sobie na stołku i spokojnie czekałam. Nagle barman stawia przede piwo z sokiem i mówi, że to od tamtego pana. Rozglądam się po barze... I widzę siedzi sobie taki jegomość lat 35 i puszcza do mnie oko. Podziękowałam skinieniem głowy i dalej czekałam na swoją kolejkę do zamówienia. Gdy już miałam składać owe zamówienie mój jegomość przysiada się do mnie i zaczyna mówić kim on nie jest, czego on nie ma i kogo on nie zna.Ja przytakuje przytakuje. Złożyłam zamówienie, odebrałam i zaczęłam iść w stronę własnego stolika. Nagle słyszę za sobą tekst jegomościa: Ku..... kupiłem jej piwo a ona mnie olała, h.. by to strzelił.....
Byłam w takim szoku, że omal nie upuściłam piwa... Czy naprawdę kobietę można wycenić na jedno piwo....

Odnośnik do komentarza

Ostatnio kiedy byłem u klientki ( jestem przedstawicielem medycznym żeby nie było) . Pojechałem do niej do gabinetu. Tam przyjęła mnie bardzo miło, kawka ciasteczka i takie tam. Jednak po 15-30 minutach podeszła do drzwi zamknęła na zamek i zaczęła się do mnie dobierać... Zapytała czy mam na nią ochotę... Nie wiedziałem jak mam z stamtąd uciec. Koszmar. W końcu powiedziałem że mam żonę i nie jestem nią zainteresowany i kazałem przestać się jej rozbierać. Oburzyła się, powiedziała że ona tak tego nie zostawi. No i nie zostawiła. zadzwoniła do szefostwa że niby składałem jej dwuznaczne propozycję w zamian za podpisanie umowy. Na szczęście szefostwo uwierzyło mi a nie jej, bo okazało się że nie tylko mnie składała propozycję.

Odnośnik do komentarza

było powiedzieć że Ci składała ale za twarzowe chciałes jak najszybciej uciec i dlatego sie oburzyła i naskarżyła... ależ ludzie sa zdesperowani. ostatnio na imprezie jakas laska latała za moim facetem jak piesek. on do kuchni ona za nim on do pokoju ona za nim ja siedziałam i smialam sie jak nie wiem bo on biedny nie umial uciec przed nią :D

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

no dorba ale tak na beszczelnego skoro widzi że przyszedł z kobietą? musiała być bardzo zdesperowana... ale naprawde podziwiam cierpliwosc i pewnosc uczuc swojego chlopaka ja bym byla zazdrosna mimo wszystko...

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...