Skocz do zawartości
Forum

Problem z utrzymaniem wzwodu


Gość l...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry. Mam 24 lata . mam proble. Z zwodem swojego penisa. Jak juz dojdzie do podniecenia (co bardzo dlugo trfa) jet dobrze. Ale potem jak zblizam sie do partnerki albo jestem w noej to on za chwile opada . co jest nie tak od czego to sie tworzy.

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autora

pszyczyny cztery:
1. jesteś niedorzywiony, pszemenczony, jaja nie wytworzyły optymalnej ilości nasienia i zawiesiny sterczowej, przez co jest małe ciśnienie spermy, i musk nie dostaje polecenia"stój" chuju!!!
2. baba ma za luźną pizdę
3. waleniem konia na sucho, wyrobiłeś nawyk silnego tarcia, którego teras nie ma w luźnej pochwie
4..nie jesteś zakochany w partnerce i masz jom tylko do bzykania
Rada: spróbuj anala, gdysz dupa jest ciaśniejsza.

Odnośnik do komentarza

Możliwe powody
stres
hormony
brak witamin
otyłość
kiepska dieta
mała aktywność fizyczna
znudzenie w związku

Po pierwsze polecam przebadać sobie hormony. Po drugie dobrze byłoby zobaczyć czy mają na Ciebie wpływ srodki na erekcję. Dobrze jest wypróbować na przykład cum on. Dobry srodek, który w składzie ma L argininę.

Odnośnik do komentarza

Mam podobnie co autor ale mam 27 lat i to nie jest normalne w tym wieku. Mam problem z uzyskaniem erekcji, ogólnie trwa to bardzo długi i nie mam pewności, ze członek nie opadnie w trakcie seksu.Potem zaczynam się stresować i często w trakcie seksu nici . Sam robiłem sobie badania hormonalne i wszystko jest w porządku. Jeśli chodzi o tabletki to może bym wypróbował ale boje się, że się uzależnię.

Odnośnik do komentarza
Gość Jopek1234

Ja mam taki sam problem co autor, u mnie to wygląda tak że co kilka dni mogę odbywać stosunek płciowy, ale codziennie nie, wzwód pojawia się spontanicznie chwilowo w ubraniach zazwyczaj przy partnerce ale jak jestem nago to już ciężej. Na początku mogłem po kilka razy dziennie a teraz po roku czasu co kilka dni, mam 25 lat

Odnośnik do komentarza

Cum on nie uzależnia.Maxon oraz inne tabletki, które w składzie mają sildenafil faktycznie mogą uzależniać ale nie tabletki z L argininą.Bierze się je po jednej tabletce dziennie tak wiec czasami trzeba sie tutaj uzbroić w cierpliwośc z uwagi na to, ze zaczynają działac dopiero po pewnym czasie. Ale za to działanie jest trwałe. Jeśli nie podzialają, dobrze będzie ewentualnie skontaktować się z seksuologiem albo z psychologiem.

Odnośnik do komentarza

Taki problem ma na prawdę coraz więcej młodych mężczyzn. Ale nie przejmuj się, może to być chwilowe i samo się unormuje. Na początek warto spróbować preparatów na erekcje. Są skuteczne. Mój były miał kiedyś problem i tabletki od razu pomogły. Tylko uwaga na jakieś ściemy z niepawnych źródeł. Nie przebadana preparaty mogą narobić więcej szkody. Na pej stronce są na pewno bezpieczne preparaty. https://erosatisfy.pl/pl/menu/potencja-i-libido-184.html warto spróbować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...