Skocz do zawartości
Forum

Wczesny wytrysk


Gość Tomeczek313

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomeczek313

Witam. Mam 22 lata Mój problem polega na tym, ze podczas stosunku kończę nawet zanim upłynie 5min. Podczas seksu oralnego bez problemu trwa to od 20-40min. W czym moze tkwić problem, nie stresuje sie podczas seksu, na szczęście moja partnerka jest wyrozumiała, ale jednak taki seks to nie seks

Odnośnik do komentarza
Gość do buraka

chłoptasiu, statystyczny i zdrowy menszczyzna leje spermą po dwóch minutach, choremu dupkowi nawet półgodzinne rżnięcie nie wyzwoli wytrysku/orgazmu. Po tym co piszesz, widać, że marzy ci się seks, a nie masz pojęcia o fizjologii. Niedrogi głupcze, każdy wytrysk jest orgazmem i mega przyjemnością. Najczęściej narzekają na to kobiety, które by szczytować/spuścić się, potrzebują szorowania w piździe ok. 10-ciu minut, zatem na te ich 10 minut, trzymaj siurka w pochwie i spuść się 5 razy nie wyciągając GO, a zadowolisz babę. Czy 5 twoich wytrysków będzie można nazwać chorobą? Będziesz miał buraku 5 x więcej przyjemności!!! I po chuj tu zawracasz dupę? Ale na 5 wytrysków pod rząd w czasie 10-ciu minut żaden burak podobny do ciebie nie wydoli. Przyczyną: alkohol, papierosy, złe odżywianie, przemęczenie, stres. W związku z tym pozostanie ci śpiewanie: nie pomogą fale Wisły, jak jaja obwisły.

Odnośnik do komentarza

cyt.:
Podczas seksu oralnego bez problemu trwa to od 20-40min.
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
cha cha, ale zawaliłeś, bo podczas orala jeszcze szybciej zdrowy chłop leje spermą!!!! Skoro takie brednie napisałeś, to pewnie na siurka miałeś nałożoną gumę z dętki rowerowej i przez tę gumę głupia baba wzięła siurka do mordy i lizała, tak?

Odnośnik do komentarza
Gość Tomeczek313

Masz rację, 40 minut lizała i chuj z tego, dopiero jak ściągnęła dętkę i waliła mi konia dłonią, to po kilku ruchach trysnąłem obficie spermą prosto w jej lewe oko. Biedna, zamiast dać się wyruchać i mieć pszyjemność, musiała iść do okulisty.

Odnośnik do komentarza
Gość ale buraki

zamiast 5 razy się spuścić i mieć 5 orgazmów, szukają rakotwórczej chemii na jeden swój wytrysk i jeden orgazm baby.
Ja w ich wieku dałem radę za wieczór i noc 7 razy się spuścić i dziewczyna też tyle razy. Ale rżnięcie było na golasa, czyli bez gumy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...