Skocz do zawartości
Forum

Co najlepsze na przedwczesny wytrysk


Gość rumorenst

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sprawdzone

na golasa tyle razy się spuszczać, nie wyjmując chuja z pizdy, aż baba zacznie wyć z rozkoszy. Na jeden orgazm baby musi być minimum 10 minut szorowania penisem o łechtaczkę i punkt G. Ja mając 23 lata właśnie to osiągnąłem. Teraz, mając 50, jeden spust i konieczny odpoczynek; ale za posiedzenie miłosne 5 spustów też osiągam; nie są to obfite wytryski, zatem przyjemność też mniejsza. Ci co wydają kasę na leki opóźniające wytrysk, to ignoranci!!! Pytanie retoryczne,: czy 5 wytrysków w czasie 10-ciu minut jest chorobą, którą trza leczyć, wydając kupę szmalu na rakotwórczą chemię?

Odnośnik do komentarza

no i cio, dalej szukacie leków na opóźnienie wytrysku , zamiast spuszczać się 5 razy w przeciągu
10-ciu minut? Albo tak długo, asz baba zacznie kwiczeć z rozkoszy?
Inna metoda: wstrzyknąć do ciał jamistych 50ml rzadkiego gipsu dentystycznego. Będzie stał do zasranej śmierci i nie tryśnie, buaaahhhaa buraki

Odnośnik do komentarza
Gość dla aótora

cyt.
Panowie znacie jakieś sposoby na przedwczesny wytrysk? Niestety ale gumy średnio pomagają.
pomysł:
guma w kształcie prezerwatywy, ale z dętki rowera górskiego, zawólkonizowana na końcu. Ręczę, że będziesz 1. godzinę ruchał i się nie spuścisz, czyli nie będziesz miał przedwczesnego wytrysku.

Odnośnik do komentarza
Gość rumorents

Masturbacja przed pomaga ale ten drugi stosunek nie jest już tak przyjemny jak ten pierwszy tak wiec wolałbym nie. Niby prezerwatywy trochę pomagają ale nie jest tak przyjemnie jak bez, poza tym moja dziewczyna obecnie bierze tabletki, Te chusteczki to coś takiego jak spray? Kiedyś miałem ale średnio działał.

Odnośnik do komentarza
Gość rumorents

Mamusia mówi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 15-tą wiosnę i pod staniczkiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.Michalina

Odnośnik do komentarza

Tak, bo są nasączone substancją znieczulającą ale polecam wypróbować bo sam wcześniej spróbowałem wiele sprayów na przedwczesny wytrysk i w porównaniu do innymi te chusteczki były naprawdę sktuteczne i dawały najlepsze efekty działania. Substancja w nich zawarta była najmocniejsza.

Odnośnik do komentarza
Gość dingo 21

metoda: 3 razy spuścić się w dupie, i następne razy w piździe, będą już opóźnione, czyli nie bęndzie pszetfczesnego wytrysku. Kómasz bóraku? W nagrodę załapiesz brodaczaka i występ w ZOO, jako aktor

Odnośnik do komentarza

Te Chusteczki o których mowa są faktycznie dobre. Mój partner też miał problem z wczesnym wtryskiem. Jest cała seria produktów Orgasm Control. My stosujemy spray i tabletki. Takie coś https://erosatisfy.pl/pl/products/orgasm-control-60-tabletek-4195.html i https://erosatisfy.pl/pl/products/orgasm-control-spray-15ml-4198.html. Warto spróbować bo wiem jak to jest z drugiej strony. Facet się denerwowal a ja myślałam że jestem dla niego nie atrakcyjna. W ogóle odbijało się to na innych sferach naszego życia. Teraz jest ok, w końcu ja też mam szansę na orgazm

Odnośnik do komentarza
Gość Olgierd.K

Ja wyszukałem dla siebie tabletek IQMAN.Może nie miałem jakiś wielkich problemów po prostu czasami miałem problem ze wzwodem.Teraz po tych tabletkach nie mam z tym najmniejszego problemu.Jest nawet lepiej niz było

Odnośnik do komentarza

przedłużyć stosunek możesz jedynie na dwa sposoby pierwszy to tabletki Stud Pills oraz angielski spray o tej samej nazwie z Lidokaina w składzie.  Ja osobiście stosuję teraz tylko te tabletki bo ze sprayem miałem nieprzyjemne przygody gdy niechcący przed stosunkiem tak mi znieczulił penisa że nie miałem erekcji - wiadomo znieczulacz stosowany w medycynie. Co do innych preparatów typu kremy żele z Alle...o wypróbowałem chyba wszystkie i tylko wydałem kasę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...